Regal 50R7520U Detaylı İncelemesi

B Çevrimdışı

brkprlk35

Yeni Üye
5 Nis 2019
16
30
Herkese merhaba. Tavsiye bölümünde belirtmiştim eğer bir TV almak nasip olursa dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım diye. Bende bir video hazırladım bununla ilgili. Cihazla ilgili sorularınız olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım..

Regal 50R7520U İncelemesi

YouTube Linki

Moderatör tarafında düzenlendi:
S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
33
Güzel inceleme. CMO'nun bir panel tipi olmadığını üreticinin adı olduğunu donanımhaberde size söylemiştim. Panelin cmo olduğunu nasıl anladınız? Belki lgdir.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
video için teşekkürler, eline diline sağlık ama bir ricamız olacaktır; yönlendirme yerine direk linki paylaşırsanız video otomatik formda görüntülenecek ve farklı sayfaya yönlendirme gereği kalmayacaktır. Düzenlerseniz sevinirim :)

mc_307 Çevrimdışı

mc_307

Yeni Üye
12 Haz 2019
1
38
merhaba; tvnin kendi uygulama mağazası yok mu acaba? 55inç olan tvnin de videosunu izledim onda var, smart center dediği o mu acaba?

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Güzel inceleme. CMO'nun bir panel tipi olmadığını üreticinin adı olduğunu donanımhaberde size söylemiştim. Panelin cmo olduğunu nasıl anladınız? Belki lgdir.
Merhaba panelin tam olarak hangi yapıda ve marka olduğu belli oldumu ve ana kart bilgisi mevcut mu ve bu modelin birde 50R7520UA olanı var fark konusunda bilgi mevcutmu iyi formlar

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
mb130s ana kart
panda panel va yapı tipi
saygılar merhabalar değerlendirme için çok teşekkür ediyorum panda panel ismini ilk defa duyuyorum ve bu ürünü almayacağım peki 9 ocak'ta yarın a101'de satışa çıkacak olan hi level 43lh650 1499 tl ye alınır mı LG IPS panel ve mb211 s anakart olduğu konusunda emin değilim ama bazı arkadaşlar yazmışlar doğru mudur bu teknik özellikler full HD olması benim için sorun değil zaten fiyatı da ona göre 2000 TL aralığında 4K LG IPS panel kullanan bir model var mıdır tavsiyede bulunabilir misiniz? Başarı ve saygılarımla

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
saygılar merhabalar değerlendirme için çok teşekkür ediyorum panda panel ismini ilk defa duyuyorum ve bu ürünü almayacağım peki 9 ocak'ta yarın a101'de satışa çıkacak olan hi level 43lh650 1499 tl ye alınır mı LG IPS panel ve mb211 s anakart olduğu konusunda emin değilim ama bazı arkadaşlar yazmışlar doğru mudur bu teknik özellikler full HD olması benim için sorun değil zaten fiyatı da ona göre 2000 TL aralığında 4K LG IPS panel kullanan bir model var mıdır tavsiyede bulunabilir misiniz? Başarı ve saygılarımla
ne yazıkki bu şekilde taslak bir örneğimiz yok,
bu konuyu inceliyerek yapılan yorumlar ve ürünleri göz önünde bulundurarak kontrol sağlayınız. Sondan başa doğru gidiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt