Regal 4k Tv wireless display sorunu

B Çevrimdışı

burakalc

Yeni Üye
25 Haz 2020
36
38
Regal 50r7560ua 4k tv kullanıyorum. android telefonumdan tv ye wireless displayden yansıtma yaptığımda bağlanıyor ancak fazlasıyla takılmalar yaşanıyor film veya maç izlerken normalde telefonumda takılma yokken tv de cok takılıyor bunun sorunu nedir çözümü var mıdır yardımcı olur musunz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Wifi çipi TV lerde yaramazdir.
Bazı telefonlarda bile iyi olabilir. Örnek a7 2017 telefonda takılırken benim mi8lite sorunsuz ilerliyor.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Benim tv ethernet ile bağlı daha stabil aktarıyor görüntüyü bir deneyin isterseniz

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Iki sebepten olabilir ya baglantinizda ya tv de sorun var.Eger 4k videoyu usb den sorunsuz tv de izleyebiliyorsaniz sorunun tv nizde olma ihtimali cok azdir sorun buyuk ihtimalle wifi baglantinizdandir.tv nizde ayarlardan wifi baglantinizin hizini kontrol edin.Ayni anda birden fazla aletin wifi baglantisi olmasida soruna yol acabilir

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

ertugrulcelebii 

Yeni Üye
18 Haz 2020
25
28
Bende regal 55r7560UA kullanıyorum şuan tv nin smartı işlemci olarak yeterli değil görüntü aktarmada takılır, netfilixde bile ara ara takılıyor.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
tlf ram kapasitesi nedir 4gb altı ise donmalar oluyor bugün widi donma kasma sorunlu cihaz için müşteri 2 farklı telefondan yapılan yansıtmaların videolarını gönderdi. tlf ların ram kapasitesi 2gb sonrasında cihazı atölyeye aldık . kendi tlf numla (6gb ram) youtube dan denedik herhangibir donma yaşamadık. aynı şekilde tfl daki videolarla da denedik donma olmadı.widi kullanırken modeme sadece tv ve yansıtma yaptığınız cihazlar bağlı kalsın.evde modeme ping atan başka tel pc vs varsa wifi kapalı konuma alıp deneyin

B Çevrimdışı

burakalc

Yeni Üye
25 Haz 2020
36
38
İşlemci yetmiyor olabilir tvnin
işlemci yetmiyor ise niye böyle özellik koyuyorlar anlam veremiyorum tüketici için yanıltıcı bişey o zaman wireless display
Wifi çipi TV lerde yaramazdir.
Bazı telefonlarda bile iyi olabilir. Örnek a7 2017 telefonda takılırken benim mi8lite sorunsuz ilerliyor.
telefonum realme 3 pro 4 gb ram var gayet yeterli desteklemesi açısında ve eşimin telefon ile de denedim yine takılmalar oldu samsung a70 .
Bı de güncel sürümde misiniz kontrol ediniz
sürüm güncel ayarlardan çerezleri sil yaptım eskiye nispeten donmalar azaldı.
Iki sebepten olabilir ya baglantinizda ya tv de sorun var.Eger 4k videoyu usb den sorunsuz tv de izleyebiliyorsaniz sorunun tv nizde olma ihtimali cok azdir sorun buyuk ihtimalle wifi baglantinizdandir.tv nizde ayarlardan wifi baglantinizin hizini kontrol edin.Ayni anda birden fazla aletin wifi baglantisi olmasida soruna yol acabilir
4k da bir problem yok wifi hızı da gayet yeterli diğer yaptığım her işi rahatlıkla kasmadan yapabılıyorum tek wireless display bağlantısında kötü sonuç alıyorum onu da çerezleri sildim düzeldi gibi tekrar deneyeceğim..
Bende regal 55r7560UA kullanıyorum şuan tv nin smartı işlemci olarak yeterli değil görüntü aktarmada takılır, netfilixde bile ara ara takılıyor.
o zaman boşuna aldık bu özellikte televizyonu :(

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri