Regal 43R6520F Full HD (FHD) TV

M Çevrimdışı

Maiar

Yeni Üye
3 Eyl 2019
11
32
Merhaba saygıdeğer forum üyeleri, iyi akşamlar. Bu gün bir TV almam gerekiyor, yeni eve taşınıyorum. Bütçem max 2000 TL ama daha altı olursa çok daha iyi olur.
Regal 43R6520F Full HD (FHD) Bu televizyonu epey.com da diğer yakın fiyatlı birkaç TV ile karşılaştırdım, tabi epey.com da panel türü, özellikleri gibi teknik bilgiler karşılaştırmaya pek dahil değil. Beni cezbeden A++ enerji sınıfı olması ve fiyatı oldu.

Benim ihtiyaçlarım;

-Yeni taşındığım evin oturma odası (TV nin olacağı oda) gün boyu aydınlık oluyor, 2 camdan güneş alıyor.
-TV'yi çok nadir izlerim, çoğunlukla evde annem izleyecek.
-Benim için görüntü kalitesi ve ses kalitesi önemli, ama şu anki kaldığım evde AXEN marka 32" TV var, oda bana göre idare eder.
-Ben TV izlerken film ve belgesel izlerim genelde.

Sizden bana bu televizyon nasıldır, fiyatını hak ediyor mu, bu fiyatlara yakın daha iyi alternatifler var mı bunları değerlendirmenizi rica ediyorum.

Cevap yazan herkese çok teşekkürler, iyi akşamlar.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,648
Her ne marka olursa olsun ne alıyorsak satış sonrası hizmet , garanti süreci , garanti bitiminde onarım ücreti , servisi var mı bunları da değerlendirip sizin karar gerekiyor.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Bana kalırsa fiyatını hak eden bir tv değil lakin en büyük avantajı 3 yıl garantisi , ucuz yedek parçası ve yaygın servis ağıdır.
Tekniği üzerine o paraya karşılık varmı diye çok tartışırız :ok

M Çevrimdışı

Maiar

Yeni Üye
3 Eyl 2019
11
32
Bana kalırsa fiyatını hak eden bir tv değil lakin en büyük avantajı 3 yıl garantisi , ucuz yedek parçası ve yaygın servis ağıdır.
Tekniği üzerine o paraya karşılık varmı diye çok tartışırız :ok

Sayın Adem hocam, peki bana önerebileceğiniz 1400-1900 lira bandında başka bir TV var mıdır? Benim için SMART olması, WiFi sinin olması gibi şeyler önemli değil bu aşamada. Dahili Uydu alıcısı olsun + görüntü ve ses kalitesi iyi olsun şu anki derdim.

Şimdiden teşekkürler.

Geri
Üst Alt