Regal 42r6010f youtube girmiyor

M Çevrimdışı

Muratsrl

Yeni Üye
28 Mar 2020
11
32
Ustalar selamün aleyküm
Regal marka 42r 6010f mode tv youtube ye girdigimde youtube logosu geliyor 1 dkk o sekil kaliyor sonra bos ekran geliyor ve youtube acilmiyor sebebi nedir cekirdek yazilim vs bsyler okuduk ama net yazilim vs bulamadim yardimci olursaniz sevinirim.

F7F7241E-3A61-48A1-893E-63D9635E290B.jpg
30DC5EEB-211A-49EC-BB73-84ABCC4AA0A3.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Televizyonunuz teknik olarak internet uygulamalari icin artik yetersiz.Bu yüzden herhangi bir güncelleme ile iyilestirme sözkonusu degil maalesef.Wireless display özelligi(varsa) ile cepten uygulamalari tv nize aktarabilir veya android box secenegini forumdaki konulardan inceleyebilirsiniz.

M Çevrimdışı

Muratsrl

Yeni Üye
28 Mar 2020
11
32
Televizyonunuz teknik olarak internet uygulamalari icin artik yetersiz.Bu yüzden herhangi bir güncelleme ile iyilestirme sözkonusu degil maalesef.Wireless display özelligi(varsa) ile cepten uygulamalari tv nize aktarabilir veya android box secenegini forumdaki konulardan inceleyebilirsiniz.
İlginiz icin tesekkurler
Tv kablo ile modeme bagli
Web browsere giriyor fakat telefon da bile youtubeyi yansitsak logo geliyor öyle kaliyor ya yokmudur bi guncellemesi vs

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Maalesef yazilim ile iyilestirme mümkün degil.Wireless display özelliginde normalde sadece görüntü icerigi aktariyorsunuz, problem cikmamasi lazim aslinda.Android box tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

M Çevrimdışı

Muratsrl

Yeni Üye
28 Mar 2020
11
32
Maalesef yazilim ile iyilestirme mümkün degil.Wireless display özelliginde normalde sadece görüntü icerigi aktariyorsunuz, problem cikmamasi lazim aslinda.Android box tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.
Wiriless display ozelligi nasil aktif ediliyor
Bu kaynaklar dan source den olani bahsediyorum

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ne yazikki YouTube desteğini çekti, yazılımsal çözüm bulmanız zor. Sakın başka yerde bulduğunuz yazılımı da denemeyiniz.
Hoşbulduk un belirttiği gibi wireless display ile ekran yansıtma yapabilirsiniz (mevcutsa)

Benim bir aklıma gelende telefondan youtube açıp TV ye aktarmayi deneyiniz.

(Bu arada başlık düzenlendi)

M Çevrimdışı

Muratsrl

Yeni Üye
28 Mar 2020
11
32
Ne yazikki YouTube desteğini çekti, yazılımsal çözüm bulmanız zor. Sakın başka yerde bulduğunuz yazılımı da denemeyiniz.
Hoşbulduk un belirttiği gibi wireless display ile ekran yansıtma yapabilirsiniz (mevcutsa)

Benim bir aklıma gelende telefondan youtube açıp TV ye aktarmayi deneyiniz.

(Bu arada başlık düzenlendi)
Telefon dan yansitiyoruz yinede yok yapilacak tek sey android box galiba
İlginiz icin tesekkurler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt