redline TS 2500 plus HD & echolink v4 lite dönüşüm

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
155cddb978fd9ca9f.jpg
28264628ad19e4c4a.jpg
35a695af167522e2a.jpg
4b1d56bd076fae2f6.jpg
5480846e29920926e.jpg
60eb01cd2e684cb32.jpg
8f4a1a6258012ac04.jpg

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
cihaz test aşamasında 36 tane dönüşüm sıkıntısız halde dönüşüm yapılmıştır stalker 6 url girişi vardır vanilla 1 yıl aktiftir bir kaç eksikten sonra diğer tüm eksikler halledilip yazılımların tamamı verilecektir

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
tebrikler güzel bir çalışma olmuş redline ilk çalıştığım modellerdendi sana kolay gelsin
takıldığın bir yer olursa yaz yardımcı olurum
kumanda avrupa standartlarında kullanılan bir kumanda olan LM kumanda ile bütün yazılımlar sıkıntısız çalıştı yarın serkan ile flash 16 lık yükseltip farklı yazılımlar denicez bakalım neler yapılabilir göz cuma günü halledecem org göz siyah ekran ama kumanda işlev yapıyor burda üretici firma ile deneriz büyük ihtimalle gene mag serisinde olacak gibi gözde

serkan_0057 Çevrimdışı

serkan_0057

Süper Üye
14 Ağu 2020
108
42
Aynen yarın değişik yazilimlar da deniycez çok emek verdik yarın tamamlanacak inşallah Memoli ustam teşekkür ederriz takildigimiz yer olduğunda rahatsız edriz senii?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bu arada biraz inceledim ,bana pahalı geldi açıkçası, bu fiyatı vermem ben şahsen,gerçi alan olur mutlaka titan gibi , ama pahalı ,üstelik kapalı linux galiba :)

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
6 stalker girişi ha :)
Bunun işlemcisi ne ramazan,mstar mı :)
Shpe. 1507g işlemci ama buna o kadar para asla verilmez zaten homotech 1200 se ile aynı cihaz işlemciye kadar aynı yazılımlar uyuyor zamanında denemiştim çünkü senin bana yolladıgın cihazla sn değiştirip Spider t888 modelini atıp tüm iptv leri aktif ettim video çekmiştim oud da bir admine attım bana yapamazsın demişti 2 sene önce 2024 kadar DOCTOR iptv gün verdi en uzunu oydu mesala

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
işlemci 1506 A işlemcidir aslında çok iyi bir işlemcidir ama zamanında firma ilgisiz davrandı
yeni yazılımlara kimse mudahale etmesin diye bir engelleme koyuldu header bölümüne yeni bir checksum deyeri koyuldu zamanında çok uğraştım sunplus modellerle decompile eden ilk kişilerdik platini ile programını ilk yapan kişilerdik sonra herşey puplic olunca bizde bıraktık bak bu belki işine yarar echolik v4 modelin kumanda yeri
bunun yerine orginali ekleyebilirsin ama headerde checksum değerini bilmen gerekiyor tam bir amelyat
bu echolinkte 4 adet farklı kumanda kullanılmış dikkatlice bakarsan göreceksin redlinede öyle yapıyor

E Çevrimdışı

erpinikii 

Aktif Üye
19 Ara 2019
75
38
işlemci 1506 A işlemcidir aslında çok iyi bir işlemcidir ama zamanında firma ilgisiz davrandı
yeni yazılımlara kimse mudahale etmesin diye bir engelleme koyuldu header bölümüne yeni bir checksum deyeri koyuldu zamanında çok uğraştım sunplus modellerle decompile eden ilk kişilerdik platini ile programını ilk yapan kişilerdik sonra herşey puplic olunca bizde bıraktık bak bu belki işine yarar echolik v4 modelin kumanda yeri
bunun yerine orginali ekleyebilirsin ama headerde checksum değerini bilmen gerekiyor tam bir amelyat
bu echolinkte 4 adet farklı kumanda kullanılmış dikkatlice bakarsan göreceksin redlinede öyle yapıyor

Hocam sana zahmet bu yazılımı ve nasıl yukleyecegimizi ver

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri