Receiver Tavsiye

M Çevrimdışı

mscist

Yeni Üye
12 Nis 2021
2
34
Konularım neden kapanıyor konu açıyorum kapatıyor site yetkilileri tekrar kapatırsanız Ö.m olarak bilgi verinde düzeltelim ne yanlışsa...

Arkadaşlar Merhaba,

Kaç gündür araştırıyorum kafalar iyice karıştı.Herkes bir marka model adı yazıp kaçmakta madem tavsiye forumu burası bu işi çözer gibime geliyor :)

Başlıkta belirttiğim gibi oscam,cccam,newcam gibi bir çok özelliği destekleyebilecek f/p cihaz arıyorum.

1-Hiremco GT Turbo V8D modeli önerildi.

Bunda yazılım olarak destek konusunda tek başınasın diyen oldu.Çok yazılım çıkmıyor denildi.
ve bir lehim sorunundan bahsedildi açıkcası bu seçenekler beni bu cihazdan biraz soğuttu.
Fakat bir arıza gibi sorunum olsa türkiyede destek görebileceğim bir satıcısı ve destekcisi var.
İsmini vermek yasakmı bilemediğim için üretici ve destekçi firmayı yazmadım

2-Sungate Titan İptv

Bunda yazılım olarak desteğinin iyi olduğu söyleniyor.Donanımsal olarak hangisi daha iyi bilemiyorum.
Oscam,cccam vs.. performansı nasıldır bilemiyorum.Bunda da endişe içinde olmamı gerektiren konu
Servis desteği olduki başımıza bir durum geldi elektronik cihaz sonuçta.Hiremco gibi satıcı ve destek
verebilecek hangi firma var ne kadar kullanıcı ile bağlı.

Karşılaştırma Sonucu

1-Yazılım desteği konusunda hangisi iyi ve ileriye yönelik kalıcı ?
2-Oscam,cccam ve daha fazlası konusunda hangisi daha stabil ve performanslı?
3-Olabilecek arızalarda hangi satıcı daha ilgili ?
4-Satın alındığında verilen hediyeler bir kenara her ikisinde de bildiğim kadarı ile (Oscam,Ccam var)hangi cihaz da daha fazla daha farklı neler var ve kullanıcıya ne katar bunlarıda açıklayabilirseniz sevinirim.

Şimdiden İlginiz için teşekkür ederim.

Keyifli Tavsiyeler Olsun :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

M memoli1478 digiulama digiulama

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
biraz daha bekle yeni cihazlar çıkar nisanda genelikle çıkıyorlar.ben sungate kullandım destek çok iyidi yazılım yüklemekten inan sıkıldım sürekli yeni yazılımlar geliyordu.

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Merhabalar, İkisinin donanımı aşağı yukarı aynı ama sungate titan desteği fazla servis konusunda sıkıntınız olmasın Kayseri'de bulunan sungate firması cihazlarının arkasında duruyor gerekirse bir bir değişim sağlıyorlar. 2 adet titan sahibi olarak önerim titandır yine siz bilirsiniz. Bu arada titanla ilgili bir çok video içerik hazırlamıştım merak ederseniz şurada oynatma listesini ekliyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri