QNB Finansbank Taksitli İade.

LQCKDQWN Çevrimdışı

LQCKDQWN 

Aktif Üye
13 May 2021
139
Herkeze merhaba,
QNB Finansbank k.kartıyla amazon.com.tr den taksitli alışveriş yapıp, sonra iptal edersek, banka para iadesi ni karta taksitlimi yapar, yoksa tamamını kullandırır mı?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
tamamıı iade ediliyor satış iptal edildiği için limitiniz eski haline dönüyor

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Anladım üstadım, peki ürünü yine taksitli alıp ,ürün bana gelip sorun vs çıksa yine para iadem olsa .
Aynı dediğiniz geçerli olurmu?
evet xxx referans kodlu satış iptal edildiği için taksitli satış hepsi iptal oluyor paranız iade ediliyor

limit güncelleniyor

LQCKDQWN Çevrimdışı

LQCKDQWN 

Aktif Üye
13 May 2021
139
Çok fazla üst üstte iade talebinde bulunursanız
Amazon art niyetli tüketici diye hesabı askıya alıyor onu düşünmüşler :kiskis
Yok üstad konuyu belki biliyorsundur,
Üçüncü taraf satıcıdan amazon.com.tr den samsung monitör almıştım, kusurlu çıktı haliyle iade ettim.
Daha ilk iyadem yani, şimdi aklımda asus tuf gaming vg24vq modeli var VA panel ama yotumlarda ghosting falan oluyor demişler.
Ben sadece kasa ve panel sağlamlığı için bu modeli tercih edicem, kullanım amacım mi box bağlayıp netflix video izlemek için.
Acaba sorun yaratırmı?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Üçüncü taraf satıcıdan amazon.com.tr den samsung monitör almıştım, kusurlu çıktı haliyle iade ettim.
Daha ilk iyadem yani, şimdi aklımda asus tuf gaming vg24vq modeli var VA panel ama yotumlarda ghosting falan oluyor demişler.
Ben sadece kasa ve panel sağlamlığı için bu modeli tercih edicem, kullanım amacım mi box bağlayıp netflix video izlemek için.
Acaba sorun yaratırmı?
Biliyorum paranı sıkıntılı aldın biraz sıkıntı yok sorun çıkarsa beğenmezsen iade edersin
Satıcı amazon ise sorun olmaz almışken IPS Panel al daha canlı renkler açı sorunu yok
Bence IPS Panel daha iyi Yine senbilirsin yanlış yönlendirme yapmak istemem

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
Acaba sorun yaratırmı?
Bu modele de bakın derim;

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
959
41
Bankalar taksitli alınan bir ürünün iade işleminde geri ödemeyi alınan taksit planına göre yapar Dolayısıyla taksit bitene kadar o meblağ kart limitinizde eksi olarak durur ne yazık ki
benimde iadelerim bu şekilde oldu bu zamana kadar. bankalar arası fark var mıdır bilemiyorum, 6 taksitli aldığım ürünü 6 ayda iade ettiler..

Geri
Üst Alt