PUBG LİTE ÇIKTI (BETA SÜRÜM)

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Merhaba arkadaşlar PUBG nin lite diye bi sürümü çıktı. normal sürüm ün ücretini vermek istemeyenleri geçtim pc si yetmeyenler için bi sürüm çıkarıldı. asıl amacı milleti mobilden uzaklaştırmak. çünkü mobil adı üstünde telefon için ve pc den girenler klavye fare ikisili olsun hile olsun mobil oynayanların içinden geçtiği için bu sürüm çıkarıldı. oyun hala beta aşamasında. bu yüzden özellikle türkiye sunucusunda büyük bi ping sorunu var. bu sorun sabahları karakterin hareketini kısıtlar ölçüde resmen. ama bunun yanında gece -an itibari ile bu saatlerde :) - ping oldukça düşüyor ve oyunda buglar oldukça azalıyor. betadan ne zaman çıkar bilinmez. ama oyun oldukça eğlenceli
Not: yolgezer nickim yine ve oyunda yolgezer-kar98k gören bence kaçsın :)
Minimum Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi
Windows 7/8/10 64 bit
Windows 7/8/10 64 bit

İşlemci
Intel Core i3 2,4 GHz
Intel Core i5 2,8 GHz

Bellek
4 GB
8 GB

Grafik işlemci
Intel HD Graphics 4000
NVIDIA GeForce GTX 6600
veya
AMD Radeon HD 7870

Depolama alanı
4 GB

DirectX sürümü
DirectX 11
ekran kartınızın en en düşük olarak sm4.1 desteğine sahip olması gerekli arkadaşlar. bu da demektir ki amd sahibi iseniz şanslısınız. çünkü hd3xxx
ve üstü tüm amd kartlar bu özelliği destekliyor.
bazı dx10 nvidia kartlar da açıyormuş ama grafikler leş ve çok kötü fps lerde. ayrıca yapabilen de 3d toolllarla yapıyor. tavsiye etmem. zaten o seviye bi nvidia varsa elinizde leştir. atın yenisini alın :)

oyun içinden bi kaç foto veriyorum.

Desktop-Screenshot-2019.06.14---02.30.05.24.png
Desktop-Screenshot-2019.06.14---02.14.23.97.png
Desktop-Screenshot-2019.06.14---02.14.20.04.png
Desktop-Screenshot-2019.06.14---00.55.57.55.png
Desktop-Screenshot-2019.06.13---20.23.53.63.png
Desktop-Screenshot-2019.06.13---20.21.11.80.png
Desktop-Screenshot-2019.06.13---21.17.15.52.png

Desktop-Screenshot-2019.06.13---03.12.56.03.png

özellikle son resim önemli çünkü takım arkadaşım yanlışlıkla son kişiyi sisleyince ben adamı göremedim ve adam beni baya bi doğradı :) ama adam kolsuzun teki olmalı ki son noktayı koyamadı :)
canlı oynanışı arkadaşlar.
bi tane de güzel bi kar98k ile oturtma videosu var. aslında o kadar efsanevi değil. çok daha iyilerini yapmıştım. ama oyunu oynayan tayfa genelde pubg mobilden gelenler ve o yüzden nişanlayamıyorlar. mobile ilk girdiğinde 15 kille 1. olan yeğenim de kardeşim de yapamıyor. çünkü oyunun dinamikleri aşırı farklı. o yüzden oyun kolay aslında. ama ping yüzünden kitlenebiliyor. ki bu da şans işi. kiminn pingi çok iyi kiminin benimki gibi 900 lerde. ama geceleri düzeliyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

@Let's _be_ honest bak abi şunlara bi :)

bu da askere giden bi kardeşimizle beraber çektiğimiz diğer oyun kaydı.

Son düzenleme:
Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Ultra ayarlarda oynuyorum sıkıntı olmuyor fakat aşırı şekilde bot var oyunda yani normal biri ile karşılaşmanız %15 falan

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Ping 60 ile 70 arası bende sizinkiler nasıl
geceleri bende de öyle. ama gündüzleeri 900 pinglerdeyim.
beta sürüm çıkmadan da düzelmez.
sabah karakterim yürümüyor. ama geceleri böyle.
ki bi arkadaş videomu izleyince abi sen teleport mu açtın? bu oyun bu kadr hızlı değil dedi :)

isteyen arkadşlar buraya gelsin. güzel bi kanal.

Desktop-Screenshot-2019.06.14---07.51.18.83.png

arkadaşlar bu da geceden.
bu elde başımıza gelmeyen de kalmadı. duo girdik üstümüze aynı anda 4 takım saldırdı. ve birbirlerine sıkmadılar. uyanıklar discorddan takım kurmuşlar. ama report yapamadık. litede yok böyle bi şey.
2. sinde de arkadaş durduk yere hile yaptı diye banlandı oyunun sonunda. çocuk bi anda gitti. oyunda her an banlanabiliyorsunuz. betada olduğu için önüne geleni banlıyorlar. bize de şansına sona tek kaldım.

Son düzenleme:
yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
flood :)
arkadaşlar oyunun suyu çıktı.
rastgele takım arkadaşı ile oynarsanız adam seni vurup lootunu çalıyor. ki buna da adam denmez ya.
şikayet ediyorsun banlanmıyor. aha tepedeki 18 kili yaptığımdaki takım arkadaşımı banlattılar ama. böyle salak bi yönetimi var.

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
flood :)
arkadaşlar oyunun suyu çıktı.
rastgele takım arkadaşı ile oynarsanız adam seni vurup lootunu çalıyor. ki buna da adam denmez ya.
şikayet ediyorsun banlanmıyor. aha tepedeki 18 kili yaptığımdaki takım arkadaşımı banlattılar ama. böyle salak bi yönetimi var.

Bende çıldırıyorum. Adamlarla oynuyoruz 2 si rus kendi aralarında konuşuyorlar. Baktım adım geçti, dedim bunlar bi halt yiyecek küçük kulübeden tam çıkarken biri kapıyı kapattı diğeri de patlattı la beni. Bi de gülüyorlar. Nasıl sinirlendim .. O anda onlara birşey yapamıyorsun ya of :deli1 :danger:tara

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Bende çıldırıyorum. Adamlarla oynuyoruz 2 si rus kendi aralarında konuşuyorlar. Baktım adım geçti, dedim bunlar bi halt yiyecek küçük kulübeden tam çıkarken biri kapıyı kapattı diğeri de patlattı la beni. Bi de gülüyorlar. Nasıl sinirlendim .. O anda onlara birşey yapamıyorsun ya of :deli1 :danger:tara
hocam reportla. takımlaşma olarak. banlanıyorlar. yasak çünkü.
ben geçen baya bi sövdüm. bildiğim dümdüz gittim. çünkü öyle böyle değil. en son resmi attığım elde misal bize tam 8 kişi girdi. düşün 4 takım vs tek takım. lan nasıl oldu ise onları da aldık. bu dingiller bizi reportlamış. bende hile falan yok. ama arkadaşın pc de ets gibi alakasız bi oyunun hilesi varmış. abi diyo olduğunu unutmuşum. kurmuş windowsla beraber açılıyormuş. sonuç ben 1.4 arkadaş 5. kili aldığı anda çocuk yedi banı :)
işte ben sonra böyle söverken teki üstüne aldı. hemen atladı bana cevap veriyor :) aha dedim çıktı burda da takımcılar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri