Potansiyometre hk yardim.

gkhn08 

Aktif ├ťye
Kat─▒l─▒m
13 Mar 2020
Ya┼č
30
Ustam bu kol vakti zamaninda kirildigi icin degismistim bunu test amaciyla kullandim sadece araca baglanmayacak yani ­čśÇ
Ba┼čka teyp yerinne bt ara├ž kiti alsan─▒z daha iyi olurdu aux kablosu ba─člant─▒n─▒z─▒ yapt─▒ktan
Sonra ara├ž kumandas─▒ sorunsuz ├žal─▒┼č─▒yor
bt ara├žkitlerinde extra farkl─▒ bir┼čey ile u─čra┼čmazd─▒n─▒z
Arac─▒ndaki teyp marka modeli ald─▒─č─▒n teyp marka modelini payla┼č marka model bilmeden ezbere kimse yard─▒mc─▒ olamaz her teyp devresi farkl─▒
Yeni teyp ses chip datasheet bak─▒p ses chipi ilgi bacaklar─▒na lehim yaparak ├ž├Âz├╝lebilir sanki
Ustam teyp uzerunde aux cikisi yoktu maalesef :)

teraspy 

The Emmi
TFC Team
Ay─▒n En Aktif ├ťyesi
Kat─▒l─▒m
26 Kas 2018
Ya┼č
62
Ustam bu kol vakti zamaninda kirildigi icin degismistim bunu test amaciyla kullandim sadece araca baglanmayacak yani ­čśÇ

Ustam teyp uzerunde aux cikisi yoktu maalesef :)
H─▒mm, o zaman lehimledi─čin soketin kar┼č─▒l─▒─č─▒ olan ge├žme soketi bulabilirsen teypten ├ž─▒kan kablolar─▒ ona lehimle soketi takmakla i┼č biter ,vard─▒r oto malzemecilerde belki :ok

gkhn08 

Aktif ├ťye
Kat─▒l─▒m
13 Mar 2020
Ya┼č
30
H─▒mm, o zaman lehimledi─čin soketin kar┼č─▒l─▒─č─▒ olan ge├žme soketi bulabilirsen teypten ├ž─▒kan kablolar─▒ ona lehimle soketi takmakla i┼č biter ,vard─▒r oto malzemecilerde belki :ok
Ustam kolun gectigi soket arac govdesinin icinde kaliyor s├Âkme ┼čansim yok, ben eski teybe giren soketlerden uclari bulmaya calisicam ­čśŐ