Portal vestel çalışması yeni

• Konbuyu başlatan Dogukan3437
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D Çevrimdışı

Dogukan3437

Kayıtsız / Doğrulanmamış
turkcell ve vodafone smarttv uygulamasi degildir tv de calismaz,anasayfada kumanda ile savas yaparsiniz sadece büyük ihtimalle denememissiniz,sadece linki paylasilan mesajlardan alip eklemissiniz.Ayrica tiklanacak link resimlerine kadar calismasindan,linklerinden yararlandiginiz kisi/kisileri kaynak belirtme amacli isimini calismanizda yayinlasaydiniz daha hos olurdu.Emege saygi lütfen.

ne zorunuza gitti anlamadım ben çalıştırmadım deneyip çalıştırmam için hesabım olması lazım degilmi olmadıgına göre bende linkini koydum evet ve çalışmam

da bir başkasının imzasınımı gördünüz de emege saygı diyorsunuz anlmış degilim ben bunu kazanç elde etmek için yapmadım gördügün gibi

burada bir site var bu da bir emek degilmi link veriyorum kalkmış emege saygıyı mı ögrenecegiz sizden begenmiyorsan olmuyorsa yüklemezsin olur biter olanlar kulanır..

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Benim paylasimlarindan veya rfve rfve calismalarini kopyalayip birde yukardaki mesajinizdaki gibi terbiyesizce davranis gösteriyor olmaniz ilginc olmus dogrusu,bilimsel karsiligi "intihal" dir bunun.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
ne zorunuza gitti anlamadım ben çalıştırmadım deneyip çalıştırmam için hesabım olması lazım degilmi olmadıgına göre bende linkini koydum evet ve çalışmam

da bir başkasının imzasınımı gördünüz de emege saygı diyorsunuz anlmış degilim ben bunu kazanç elde etmek için yapmadım gördügün gibi

burada bir site var bu da bir emek degilmi link veriyorum kalkmış emege saygıyı mı ögrenecegiz sizden begenmiyorsan olmuyorsa yüklemezsin olur biter olanlar kulanır..
Bu cevap olmamış doğrusu ,ben ilk mesajımda şevkini kırmamak için aşağıdaki mesajı vermiştim :
Eline sağlık, yeni bir isim ve yeni bir portal görünce heyecanlandım doğrusu ,ama bunlar verilmişti zaten sevgili Dogukan3437 .
Daha değişik hatta gelişmiş bir sistem bekliyorum senden ,mesela tv oynarken portalın yanda veya altta açılması ,hatta istenildiğinde smart tuşa basıp ekrana gelen,istenmediğinde kaybolan bir çalışma,biz böyle bir şey yaptık ama işler-güçler öylece kaldı :ok
Elbette yaptıklarımızın patentini almadık ,ne bana, ne rfve rfve ye ne de hosbulduk hosbulduk a ait değil ama ,fikir babasıyız üçümüz de ,hatta ytigi ytigi de ekliyebilirim bu üçlüye, hiç değilse bunu belirtseydin iyi olurdu,ki dediğim gibi şevkini kırmamak için "uyarı amaçlı mesaj" vermemiştim ,ancak yukarıda yazdığın ve kara olarak belirttiğim mesajın pek hoş olmamış.

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
36
Bu cevap olmamış doğrusu ,ben ilk mesajımda şevkini kırmamak için aşağıdaki mesajı vermiştim :

Elbette yaptıklarımızın patentini almadık ,ne bana, ne rfve rfve ye ne de hosbulduk hosbulduk a ait değil ama ,fikir babasıyız üçümüz de ,hatta ytigi ytigi de ekliyebilirim bu üçlüye, hiç değilse bunu belirtseydin iyi olurdu,ki dediğim gibi şevkini kırmamak için "uyarı amaçlı mesaj" vermemiştim ,ancak yukarıda yazdığın ve kara olarak belirttiğim mesajın pek hoş olmamış.
Sayın teraspy teraspy kolayı var yakında gelecek olan tavsiye tv ye üyelik sistemi açarım bu sayede patentide olmuş olur ? nasılsa ordan burdan editleme olamıyacak vestel dışı olacak local çalışıcak dosyaları gerekecek değil mi?

D Çevrimdışı

Dogukan3437

Kayıtsız / Doğrulanmamış
anlamadıgım şey şı neyi paylaşamıyorsunuz anlamadım ne kadar usta oldugunuzu mu kanıtlamak istiyorsunuz yok 2 yok 3 kişi falan filan yaw boş verin bunları
biz burada belirtmişiz aynısından var diye ve üzerinde oynadıgım bazı sistemleride ekledim ve sanki buluş yapmışsıınz gibi bir hareketler dedigim gibi
bir site linki verilmiş bu da bir emek tir anlamıyorsanız ne diyeyim bir birinizi korlamanız güzel birşey ama birini de yere vurmanız baya boyunuzu aşar
istemiyorsanız çeker giderim hiç umrumda da degilsiniz büyük buluş yapmış gibi geçip burada bagıra bagıra benim oyuncagımı almışisın muhabbetine girmeyecegim işte orada alan alır almayan almaz sanki satıp para kazanıyoruz laflara bakın ya biri yapmış bende birinden esninlenmişim bunun nerdeyse
benim projemi çalmışsın na getiriyorsunuz yuh yaw çoluk çocukla ugraşacak vaktim yok benim hayırlı razamanlar cümleden daha da girmem olur biter
alın portalınızı başınıza çalın ...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

anlamadıgım şey şı neyi paylaşamıyorsunuz anlamadım ne kadar usta oldugunuzu mu kanıtlamak istiyorsunuz yok 2 yok 3 kişi falan filan yaw boş verin bunları
biz burada belirtmişiz aynısından var diye ve üzerinde oynadıgım bazı sistemleride ekledim ve sanki buluş yapmışsıınz gibi bir hareketler dedigim gibi
bir site linki verilmiş bu da bir emek tir anlamıyorsanız ne diyeyim bir birinizi korlamanız güzel birşey ama birini de yere vurmanız baya boyunuzu aşar
istemiyorsanız çeker giderim hiç umrumda da degilsiniz büyük buluş yapmış gibi geçip burada bagıra bagıra benim oyuncagımı almışisın muhabbetine girmeyecegim işte orada alan alır almayan almaz sanki satıp para kazanıyoruz laflara bakın ya biri yapmış bende birinden esninlenmişim bunun nerdeyse
benim projemi çalmışsın na getiriyorsunuz yuh yaw çoluk çocukla ugraşacak vaktim yok benim hayırlı razamanlar cümleden daha da girmem olur biter
alın portalınızı başınıza çalın ... üyeligimin silinmesini istiyorum konularım dahil..

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
alın portalınızı başınıza çalın ...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Benim hiç boyumu aşmaz delikanlı.

Bu forumda bizler için çok değerli olan emekçilerimize, ustalarımıza, büyüklerimize, fikir üreticilere zerre kadar da saygısızlık edilmesine izin vermem, vermeyiz.

Yolunuz açık olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt