Pixel arızası mı üretim hatası mı?

E Çevrimdışı

endoxer

Yeni Üye
4 Haz 2023
18
31
Hangi Forum diye zaten hiç sormuyorum bile:hihi

Ama sana uyarı diye yazdığım konu işin özellikle malum Forumlar da birebir
uygulanır durumudur

TCL de değil aslında konu,net den okursan bir dünya sorun görürsün üstelik Samsung/Sony
daha da kötü veya TPV de öyle LGE v.s v.s

peki hepsimi kötü? Evet bunların hepsi benim açım dan kötü

peki iyi kim var yaw,ya da bu işte iyi yokmudur? var Vestel gerisi hikaye
yani bahsettiğim konu MH/Servis v.s için tek iyi bunlar ama sorun şu ki bunların da
malları dandik toplama!
Ama en azından değişim iade v.s konularında adamı üzmüyorlar
Zaten takıldığım durum şudur, ya değişim yapma kardeşim eywallah, iyide 7 haziranda değişim yapacağım bir üst model ile diye beklet 13 haziranda teknik sorun yok de "servis göndermeden" hadi onuda geçtim, yazılımı eski donma oluyor bari yazılım güncellemek için servis gönderin yazılım 2021'in dememe rağmen hala bir servis yönlendirilmiyor ve belki bayramdan sonralara bırakılmak isteniyorsa... Bu tüketiciye hakaret etmekten daha ileri bir düzeydir.

İstanbul il Ticaret bakanlığına servis göndermediklerini kanıtlar ile birlikte sundum. Bakalım nasıl bir cevap gelecek +50 mail ile yazılı beyan olarak servis göndermelerini teknik sorunlar olduğunu gösteren birkaç dakikalık kanıt videosu çektim gerçekten merak ediyorum. :)

Yaptırım uygulansa bunu yapamazlar o yüzden gevşek davranıyorlar ve bir tüketiciye şu durumda bile; Servis yönlendirmesi yapmıyorlar.

Ben pc ile uğraşan biriyim 8 pc satın aldım amazondan sanırım 1 yıl önceydi 2 pc'de sorunlar çıktı daha sorun çıktı demeden adamlar ilgilendi. Bunlar çok pişkin bir firma tüm instagram, twitter, linkledin, genel müdür ve çalışanların mail adresine tek kişilik bir çete gibi spam bombardımanı yaptığım halde ÇIT YOK. :)

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Ben daha ilk günden hem markaya hem de Bilkom dan dolayı ciddi mesafeli idim
insanlara şaşıyordum; ...TCL alın veya şu modeli iyidir bunu alın v.s diyenlere!

yaw sallayın gitsin TCL markasını!

Bu heriflerin TV leri bir tek USA/Canada da satılıyor çok fazla!
ama heriflerin fiyatı Sony nin 1/3 düşüğüne yaw
yani al evin bir odasına koy izle misali

HiSense/TCL US market de böyle bir yer de ve aşırı fazla satılıyor!
ama 3de-1 fiyatı da insanlara çok ciddi cazip geliyor!

US da bakın market ler v.s yerler de "sıfır faizle" 12/18/24/36ay vadeyle adamlar TV satıyor yaw
yani almayanı döverler hesabı

örneğin al bir tane 65 lik TCL 24 taksit sıfır faizle
valla döverler adamı dükkanın önünden geçerken yaw

TCL US 6serisi de üstelik "ciddi iyi" bizdekiler ile sakın mukayese etmeyin

HiSense,ise TCL i ciddi geçmiştir!
U8H modeli adeta efsane oldu yaw,fiyatına bakınca anlarsınız herifler Samsung/Sony den 9x serisi
kapışıp,bir de fiyatını göre bakınca bu ikiliyi adeta evire çevire dövüyorlar!

HiSense kendini orada çok ama çok ciddi geliştirdi,o modeliyle ana salonların paneli oldu

HiSense Avrupada çok ağır ilerliyor(özellikle UK de)
ama TCL bence tam hikaye

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt