Piranha 2103 kablolu kulaklık ve teknik servis sorunu !?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Haklısın Alattin emmi :)
Konu konuyu açıyor senin bu kapalı kutu mevzunu bende e-bebekte yaşadım e-bebek mağazasından derece aldım bebek doğunca oda derecesini tam görebiliyim diye derece yi aldım üstünse bi jelatin vardı jelatinde yazılar var dereceyi görebilmeniz için sökmeniz gerekiyor söktüm jelatini taktım pilleri derece oda sıcakkende soğukkende çok zor değişiyordu buzdolabına attım bekledim çıkardım baktım 18 e bile düşmemişti derken ertesi gün gittim mağazaya iade edicem dedi ki üstünde ki jelatini çıktığı için iade alırken %20 bedelini eksik öderim o nasıl saçmalık ben o kağıt üzerinde ürünü deneyemezdim dedim mağaza müdürünü aradı sonuç yine aynı neyse dedim uğraşmıyacam %20 azını aldım ama yediremedim kendime çıktım şikayetvar a yazdım sonra aradılar anlattım durumu haklı olduğumu düşündüler ve kesintimi iade ettiler tüketici olarak bir sürü şeyle karşılaşıyoruz bazen haklı bazen haksızız yani tabi tüketici de her zaman haklı değil ara sıra denk geliyoruz konu açan arkadaşlara kendimizi de elit über farklı bir insan görmeyelim hep haklı olamayız tabi ki de haklıylen de hakkımı yemelerine göz yumamıyorum :deli1
Ooo,demekki "jelatin" değeri fiyatın %20 siymiş :)
+1 :ok

Geri
Üst Alt