Piko 600 HD Plus Octagon Sx8 dönüşüm yazılımı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bugün şöyle bir deneme yapayım dedim,tabii eldeki cihazın flash değişimi olması lazım,yani 8mb olmalı ki yazılım denesin,ilk attığımda tabii çalışmadı ,ne tuner ne de kumanda ,her ikisini de piko'ya çevirdim,çok fazla deneme yapma şansım olmadı açıkçası ,hatta pek de beğenmedim ,ama değişiklik olsun diyenler aşağıda verdiğim ve tarafımdan editlenmiş yazılımı indirip kurabilirler.
En azından "bende octagon Sx8'i denedim" dersiniz :)
Ben çok fazla çözemedim,server yok sanki ,sanırım CAS da yok gibi.
Orjinal cihaz kart girişli,belki o nedenle yoktur ,bu arada CA menü açmak için :
Menü --> Ayarlar üzerindeyken 6363 tuşlayın :ok
Fotoğraflar :
o13ed61e9add677e15.png

o35c593f818d5d0410.png

o675a74fcde758caed.png

o10.png

Dosya:

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Sayin @ teraspy teraspy,
Octagon sx8 yaziliminda live streamlerde cok takilma oluyor bu yazilimi unpack yapip icindeki Mediaplayer Buffering yükseltme imkanimiz varmi ?
Sizin bu konularda tecrübeniz varmi acaba ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Sayin @ teraspy teraspy,
Octagon sx8 yaziliminda live streamlerde cok takilma oluyor bu yazilimi unpack yapip icindeki Mediaplayer Buffering yükseltme imkanimiz varmi ?
Sizin bu konularda tecrübeniz varmi acaba ?
Maalesef yok,aslında yazılımı da sildim,çünkü pikonun kendi yazılımı daha iyi geldi bana ,ki ben mediastar790 kullanıyorum :ok

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
teraspy teraspy Ustam,
Youtube'daki Kanallari editleme imkanimiz varmi acaba cünkü hepsi Sabit yazilimin icinde ?
Ben baska kanallari eklemek istiyorum !
Youtube menüsü bütün GX6605s yazilimlarinda ayni saniyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
teraspy teraspy Ustam,
Youtube'daki Kanallari editleme imkanimiz varmi acaba cünkü hepsi Sabit yazilimin icinde ?
Ben baska kanallari eklemek istiyorum !
Youtube menüsü bütün GX6605s yazilimlarinda ayni saniyorum.
Hiç aklıma gelmedi inan,eve döndüğümde bakayım bakalım,yapılabilirmi(10 gün sonra döneceğim inşallah :ok )

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
teraspy teraspy, ustam bu Octagon sx8 icin sana göre hangi Firmware ses, görüntü, Youtube ve icindeki iptv ve Cam bakimindan en iyisi ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
teraspy teraspy, ustam bu Octagon sx8 icin sana göre hangi Firmware ses, görüntü, Youtube ve icindeki iptv ve Cam bakimindan en iyisi ?
Ben beğenmedim yazılımı,test edip belki denemek isteyen olur diye verdim.Çok da test etmedim açıkçası ,hoşuma gitmeyince de kaldırdım pcden :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
hayir sorumu yanlis anladin, Alternatif Firmware olarak sormustum !
Eee,yaşlılık işte :kiskis
Verdiğim F1 olanın en stabil olduğu yazılmıştı,ben ms yazılımı kullanıyorum ,şikayetim yok ama acaba bu yazılımlar dediğin alıcıya uyarmı bilmiyorum :)

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Bu iki yazilimi nerden indirebilirim, editlemeye calisim bir, belki olur, simdiden tesekkürler ?

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Gx6605s islemciler icin Linux hic deneyen oldumu acaba, asagidaki verecegim linke bir bakin !

https://github.com/c-sky/forum/issues/67

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri