Philips PUS6101 Serisi Amazon Prime Yüklemek

H Çevrimdışı

haktanbozer 

Aktif Üye
26 Nis 2019
88
22
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Philips 55PUS6101 kullanıcısıyım. Cihazın uygulama mağazası oldukça kısıtlı. Mağazasında da Amazon Prime uygulaması yok. Kendi tarayıcısı ile (Opera TV Browser) girdiğimde desteklenmiyor hatası alıyorum. Amazon Prime yüklenir mi diye araştırdığımda bir sonuca ulaşamadım. Bilgisi olan biri yardım ederse sevinirim.

Yazılım Sürümü TPL161E_012.003.039.001
PQ Sürümü: Flash PQ v0.38 170121
AQ Sürümü: Flash AQ v1.09 160627

M Çevrimdışı

mugetsu

Yeni Üye
2 Mar 2021
33
26
tv'e en son ne zaman güncelleme yaptiniz ? ve philips sitesinden indirim mi yaptiniz cihaz andiroit mi smart mi ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yazaliminiz en güncel version

Yeniden kurmayi deneyi ayarlar genel ayarlar tvyi yeniden kurdan birdaha kurun bakalım

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

haktanbozer 

Aktif Üye
26 Nis 2019
88
22
tv'e en son ne zaman güncelleme yaptiniz ? ve philips sitesinden indirim mi yaptiniz cihaz andiroit mi smart mi ?

yazaliminiz en güncel version

Yeniden kurmayi deneyi ayarlar genel ayarlar tvyi yeniden kurdan birdaha kurun bakalım
Hocam güncellemeyi tv üzerinden yaptım hep. Android değil smart. Android olsa çözümü daha kolay olur diye düşünüyorum.

M Çevrimdışı

mugetsu

Yeni Üye
2 Mar 2021
33
26
Hocam güncellemeyi tv üzerinden yaptım hep. Android değil smart. Android olsa çözümü daha kolay olur diye düşünüyorum.
yani daha mantıklı ama siz gene beni dinleyin tvyi yeniden kurun güncellemeyi kontrol edin phipls sitesinden sizin söyeldinize göre tvniz son yazalimi mecvüt yani smartlar bölye oluyor genelde ama yeni seri de bu problemler giderdi .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt