PHILIPS den Şaşırtmayan Servis Rezaleti

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaş, vatandaşı mağdur etmek için elinden geleni yapmışsın, Vatandaş yılmamış ve gitmiş hukuk önünde hakkını aramış kazanmış, devlet kendisini haklı bulmuş ve senin vermediğin hizmeti almaya hakkı olduğu konusunda da KARAR almış

Sen kimsin de vatandaşın hakkı olan hizmeti vermiyorsun hadsiz!!!

Bakın vatandaşın yazdıkları burada.

Adem hocam merhaba nasılsınız hatırlarsanız Mayıs ayında Philips 65pus8204 bir TV almıştım TV de ışık sızmaları vardı 14 günlük iade hakkım vardı ama vatan bilgisayar TV i iade almamıştı tüketici hakem heyetine baş vurdum siz sonucunu bize de bildirin demiştiniz. dün sonuçlandı beni haklı bulmuşlar değişim kararı çıkmış bir tane philips servisi beni aradı gel değişim formu al dedi gittim aldım ama diyor ki eski TV i sizin teslim etmeniz lazım o kadar büyük ki normal binek araçlara sığmaz şimdi vatan bilgisayar in bir şubesine gidip görüşecem değişim için müşteri temsilcisi orada imza atmanız gerekiyor dedi nakliye sorununu oradan da soracağım

plps.jpg

Yahu nedir bu milletin bu LG den PHILIPS den SONY den çektiği?

Bu kadar mı yüzsüz oldular artık?

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ülkemizdeki anlayış ürünü sadece satmak sonrası firma için önemli değil

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,216
bana da böyle bir saçma değişim işi yaptılar,hatta daha da komik herkes okusun ibretlik!

panel de pixel hataları çıkınca,TPV hemen değişim kararı oldu,buraya kadar herşey normal ve iyi
panel bu arada servise gitmişti,değişim kararı çıkınca aynen paneli yüklenip benim eve getirdiler!
ülen bu nedir şimdi dedim? cevap;abi siz Vatan'a götürüp değiştireceksiniz dediler!
neyse arabayı sığdığı için attım ve Vatan' a gittim,abi işlem yapacaksınız dediler ve kendi servislerine yolladılar!
(aynı yerde başka bir birim)neyse taşırken el attılar panele! abi şimdi TPV den onay alacağız dediler haydaaa
işin yoksa bekle,1 saat bekledim! onay geldi,sonra yenisini attım arabaya geldim,abi biz kargoya verirsek
3/4 günü bulur dediler(aradaki mesafe 2.5KM sadece):hihi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
bana da böyle bir saçma değişim işi yaptılar,hatta daha da komik herkes okusun ibretlik!

panel de pixel hataları çıkınca,TPV hemen değişim kararı oldu,buraya kadar herşey normal ve iyi
panel bu arada servise gitmişti,değişim kararı çıkınca aynen paneli yüklenip benim eve getirdiler!
ülen bu nedir şimdi dedim? cevap;abi siz Vatan'a götürüp değiştireceksiniz dediler!
neyse arabayı sığdığı için attım ve Vatan' a gittim,abi işlem yapacaksınız dediler ve kendi servislerine yolladılar!
(aynı yerde başka bir birim)neyse taşırken el attılar panele! abi şimdi TPV den onay alacağız dediler haydaaa
işin yoksa bekle,1 saat bekledim! onay geldi,sonra yenisini attım arabaya geldim,abi biz kargoya verirsek
Amaç müşteriyi yıldırmak muhtemelen.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Vatandaş servisi arayıp kafandamı kırayım o tv yi yoksa gelirmisiniz demeli bence :hihi Şaka bi yana yaklaşım çok saçma allah ıslah etsin hayatım boyunca sevmediğim markalar heleki sony efendiği ürettiği bilgisayardan sabıkası var bende.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,216
abi şaka gibi yaw,eski paneli gelip evden aldılar servise götürdüler,sonta değişim için bu arada Vatanın da önünden geçip benim
eve geri getirdiler:haha1
yaw bırakın bari Vatan/Lara Şubesine değilmi? neden eve kadar getirip yukarıya çıkardınız:hihi

ama Allah için çok da kibardılar:haha

ülen böyle deli saçması işler dünyada sanırım bir tek Türkiye de oluyordur!

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Vatan öyle de mediamarkt da öyle... Ürün almıştım iade etmek için gittiğimde biz bunu alamayız dedi. Banaa..ülen dedimki senin tüketici haklarından haberin var mı kardeşim dedim de iade aldı. Allahtan bilinçli tüketiciyiz. Hakkın olanı vermiyorlar. İyi ki bu mahkemeler var. Koskoca markaların rezaletine bakın... Servisler keza öyle... Profesyonellik sıfır... İstisnalar hariç tabiki.. Ama geneli böyle...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Abi iznin olursa bu ibretlik mevzuyu bir videomda anlatmak isterim.

Bu Phılıps ile uğraşmak gerekecek anlaşılan.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Vatan mı :alala Ne kapısından girerim ,ne de tavsiye ederim ,gider 2.ci el alırım,yine de vatandan matandan almam...Nokta

Ahanda başıma gelen:

Oğlumun başına geleni ise anlatmayayım artık -rozet olayı-

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,216
Adem hoca kullan tabiki ne izni yaw
zaten ayniyle vaki
yani öyle oldu

adamlara dedimki,Vatanın önünden geçiyorsunuz bırakın oraya....
olmazmış,zira "işlem" yapılıyormuş(bunu da söylemediler bana)
benim araba Corsa ve arka koltukları yatırınca anca girdi ve panel 55 lik
olsaydı sanırım girmeyecekti:haha1

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem hoca kullan tabiki ne izni yaw
zaten ayniyle vaki
yani öyle oldu

adamlara dedimki,Vatanın önünden geçiyorsunuz bırakın oraya....
olmazmış,zira "işlem" yapılıyormuş(bunu da söylemediler bana)
benim araba Corsa ve arka koltukları yatırınca anca girdi ve panel 55 lik
olsaydı sanırım girmeyecekti:haha1
Az önce çektim videoyu, Hazırlayıp yükleyeceğim bu gün veya yarın abim :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri