Philips 58PUS7304

S.R.YILDIRIM Çevrimdışı

S.R.YILDIRIM 

Yeni Üye
11 Ara 2019
36
64
1 - Bim'deki JVC 55" Smart Uydu Alıcılı 4K UHD TV (2.999 lira)
2 - A101'deki TOSHİBA 55V5863DAT UHD Smart Led TV (3.299 lira)
Bakınırken;
Ambilight özelliğine özenerek, kısa bir araştırmadan sonra:
3 - Philips 58PUS7304 (Vatanda 5099 lira - Bir ara 4599 liradan satılmış) aklımı fena çelmeye başladı.

Hemen sorulacak, şimdiden cevap vereyim; Ev kullanıcısıyız, Netflix üyelik yok ama ilerde muhakkak ediniriz, Uyduda ne varsa, internet çektiği kadarıyla, ... sınıfında, zamanının büyük bölümünü TV karşısında geçirmeyen iki emekli karı - kocayız.
Akıl verin dostlar. Para muyüm deil :yeah diyebiliriz belki.

Şimdiden teşekkürler.

S Çevrimdışı

stoopidbeast 

Yeni Üye
27 Kas 2019
30
39
Merhaba,

Ben de 2 hafta önce yeni bir tv aldım.

Aynen sizin gibi Philips'in bir modeline karar kılmıştım ki, şikayetvar'daki şikayet sayısı vazgeçmeme sebep oldu. Her ürününün sorunu olur. Ancak Philips modellerinde son 3-4 ay içinde çok fazla şikayet vardı. Şikayetlerin niteliğine de niceliğine baktım.

LG'den kulaklık girişi yok diye vazgeçtim. Ses sistemimi bağlayamayacağım için.
Samsung'dan DTS desteği olmadığı için vazgeçtim. USB'den film izlerken ses sorunu yaşayacağım için.
JVC aldım teşhir ürünü çıktı iade ettim.
49' Toshiba aldım. Şuan için mutluyum :)

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
Merhaba,

Ben de 2 hafta önce yeni bir tv aldım.

Aynen sizin gibi Philips'in bir modeline karar kılmıştım ki, şikayetvar'daki şikayet sayısı vazgeçmeme sebep oldu. Her ürününün sorunu olur. Ancak Philips modellerinde son 3-4 ay içinde çok fazla şikayet vardı. Şikayetlerin niteliğine de niceliğine baktım.

LG'den kulaklık girişi yok diye vazgeçtim. Ses sistemimi bağlayamayacağım için.
Samsung'dan DTS desteği olmadığı için vazgeçtim. USB'den film izlerken ses sorunu yaşayacağım için.
JVC aldım teşhir ürünü çıktı iade ettim.
49' Toshiba aldım. Şuan için mutluyum :)

O kadar sorunla karşılaştıktan sonra mutlu bir sonla bitmesi güzel olmuş. :hihi :kiskis

BramStoker Çevrimdışı

BramStoker

Aktif Üye
8 Eki 2018
120
38
Teknoloji şans işidir, kronik arızalı bir seriye denk gelmedikten sonra kalanları normal sayılır, bende bir Philips kullanıcısıyım ve iyi ki almışım diyorum, ambilight bambaşka bir hava veriyor ki, artık normal TV izleyemiyoruz, odadaki LG tv ye bile led taktık, öyle izliyoruz ?

Diyeceğim şudur ki, şikayetvar falan tarzı sitelerde genelde (haliyle) problemi olan insanlar yazar, teşekkür için yada sorun yok diye yazan pek olmaz, o yüzden bir markaya direkt önyargıyla yaklaşmak yerine, ürettiği seri üzerinden yaklaşın... 6xxx serisinde birşey vardır 7xxx de düzelmiştir fakat başka sorun olmuştur 8xxx daha başka yenilik....vs vs...

S Çevrimdışı

soyturk

Yeni Üye
11 Ara 2019
5
32
Philips mi? Kaç kaç kaç. 2 ay sonra televizyonum sürekli yeniden başlıyor ne yapabiliriz servis yapıyor 15 gün sonra tekrar başlıyor diye gelirsiniz hocam. 4 arkadaş philips aldık 1’er ay ara ile. Ben 43PPUS6501 diğerleri biraz daha büyük ekranlarını aldı. Hepimizin ilk sene görüntüsü gitti sesi kaldı. Sonra 6 ayda bir kendi kendine sürekli kapanıp açılma problemleri yaptı. Hepimizde durum aynı ha istisna yok.

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Bir daha televizyon alacak olsam Vestel'in alt markalarını tercih eder yanına da bir de android box alırdım. Bende Philips'in 55pus7502 tv si var bir tanıdığımda da 6 serisi var adam illallah ediyor, tv yi daha doğru düzgün kullanamamıştır servis Allah'a emanet bölgenizde bulunan servisin vicdanına göre işliyor sistemleri. Ama bende ki 2 yıldır neredeyse günlük 16 saat çalışıyor ne bir tozlanma ne bir bulutlanma hiç sorun yaşamadım ama fiyat bazında düşününce artık bana mantıklı gelen, bulabilirsem 100 hertz bulamazsam yenileme hızı yüksek ucuz yollu bir tv alıp yanına box almak.

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Bir daha televizyon alacak olsam Vestel'in alt markalarını tercih eder yanına da bir de android box alırdım. Bende Philips'in 55pus7502 tv si var bir tanıdığımda da 6 serisi var adam illallah ediyor, tv yi daha doğru düzgün kullanamamıştır servis Allah'a emanet bölgenizde bulunan servisin vicdanına göre işliyor sistemleri. Ama bende ki 2 yıldır neredeyse günlük 16 saat çalışıyor ne bir tozlanma ne bir bulutlanma hiç sorun yaşamadım ama fiyat bazında düşününce artık bana mantıklı gelen, bulabilirsem 100 hertz bulamazsam yenileme hızı yüksek ucuz yollu bir tv alıp yanına box almak.
Kesinlikle katılıyorum benimde vestel netlik anlamında LG sonyden falan farkı yok ilginçtir ips ama hareketli sahnelerdede iyi evet renk konusunda 1tık geri ama kullancagınız boxda önemli mesala deneme amaçlı arkadaşımdan box aldım tvnin görüntüsü coştu ?

S.R.YILDIRIM Çevrimdışı

S.R.YILDIRIM 

Yeni Üye
11 Ara 2019
36
64
Ne güzel tavsiyeler var, iyi ki bu siteyi bulmuşum dedirtti.

Para mühim değil ise NU8000 :kiskis

Abim Phılıps markası bu ilkede LG den sonra facia yaratan ikinci markadır. Eminmisin bu markayı almak istediğine :))
Sizlere sormasaydım EMİNDİM. Şimdi yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi Philipsten hızlıca kaçıyor (O ARKA IŞIKLARIN GÖRSELLİĞİ HEP AKLIMDA KALACAK OLMASINA KARŞIN), vestelin 65" olanlarına bakıyorum.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Ne güzel tavsiyeler var, iyi ki bu siteyi bulmuşum dedirtti.

Sizlere sormasaydım EMİNDİM. Şimdi yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi Philipsten hızlıca kaçıyor (O ARKA IŞIKLARIN GÖRSELLİĞİ HEP AKLIMDA KALACAK OLMASINA KARŞIN), vestelin 65" olanlarına bakıyorum.
65 Vestelde ust seri almadikca görüntü akıcı degil buyuk ekranda daha belli ediyor va panel olmasina ragmen iyi degil annemler kullaniyor 1800 yazilimsal hizdan assaga Vestel grubu tv almayin hareketli sahne performansı isterseniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt