Philips 50pus7304 android TV Google play kısıtlaması

B Çevrimdışı

Baskayok54

Yeni Üye
18 Haz 2020
3
40
Merhaba arkadaşlar yaklaşık iki ay önce alıp sadece belirli uygulamaları kullanabildiğim her açıdan memnun kaldığım lakin android özellliğini uygulama kısıtlaması yüzünden problem yaşadığım, bu konuda sizlerin yardımına ihtiyacım var.
Philips android TV Google playdan tüm uygulamaları göstermiyor. TV box almamak için bu android TV yı aldım. Google ayarlarından ve TV'den bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver seçilse bile malesef istediğim uygulamayı bulamıyorum.
USB disk ile yükleme yapıldığında problemler çıkıyor. Android TV alıp neden USB ile ugraşayım ayrıca. Google playda uygulmayı görebilsem yüklenecek ama kısıtlama bar dediğim gibi. Malesef internette net bilgi yok. Sanırım TV kendi uygulama kısıtlıyor.
Lütfen bana aldığım andorid tvyi telefon gibi uyulama yükleyebilmem için yardımcı olurmusunuz?

S Çevrimdışı

scream123 

Aktif Üye
12 Kas 2019
132
38
Hocam cetus play veya send files to tv isimli uygulamalarla apk dosyalarını telefona indirerek ordan tv ye transfer ederek birçok uygulamayı yükleyebilrsiniz.

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Ay8tv bende var. Google playde her uygulama tv uyumlu değil o yüzden gostermeyebilir. Ben telefona indirip xplorer dosya yöneticisi ile tv ye aktarıyorum. Bu şekilde işimi görüyor.

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Bence her uygulamayı tv ye yüklemeyin.Android uygulamaların bir çoğu dokunmatik telefon ve tabletlere göre yazılmış uygulamalar olduğundan tv üreticisi bunları filtreliyor yani siz sadece tv de çalıştırabileceğiniz uygulamaları görüyorsunuz.Evet başka uygulamaları ekstra programlar sayesinde yükleyebilirsiniz ama tvyi telefonmuş gibi düşünmeyin.Tv nin sağlığıyla oynamayın:bye

B Çevrimdışı

Baskayok54

Yeni Üye
18 Haz 2020
3
40
Evet haklısınız benim amacım kablosuz mouse klavye kol ile cocuklar için oyun oynatabilmek yansıtma olmadan. Arcade game oyunları dosya büyük ama eğleceli
Telefonlar ekran acısından küçük ve yakın açılı

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
TV'deki platform Android TV.
Mobil cihazlardaki ile aynı değil.
Dokunmatik arayüze göre yazılmış uygulamalar gösterilmiyor haliyle.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri