Philips 50PUS6704

M Çevrimdışı

Modality

Yeni Üye
11 Şub 2020
13
34
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi philips 50pus6704 model tv'ye sahibim.

Yaşadığım sorunlar ;

Tv açık: ses açma kısma tuşuna basıyorum yada kapatma tuşuna basıyorum sağ altta kırmızı ışık çıkmasına rağmen tv kapanmıyor yada ses açılıp kapanmıyor.

Tv kapalı: Açmak için yine tuşa basıyorum siyah bir ekranda takılı kalıyor. Fişi çekip 1 dakika bekleyince tekrar tv normal haline geri dönüyor.

Açıkcası donanımsal mı yazılımsal mı bilemedim.

Kanal geçişlerinde veya görüntüde herhangi bir donma kasılma gibi sıkıntıda mevcut değil.

Bilgi ve tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.

Hayırlı günler dilerim.

M Çevrimdışı

Modality

Yeni Üye
11 Şub 2020
13
34
İşletim sistemi şişmiş olabilir diye düşündüm. Bir de bazen daha basit şeylerden kaynaklanıyor. Örneğin kumandanın pilleri yeni mi ?

Sıfırladım. Şimdilik stabil gözüküyor ama 1-2 günlük kullanımı görmek istiyorum. Piller yeni kumanda tv açıldığında sorunsuz çalışıyor zaten.Ama ne olursa bazen açıldın mı kapanmıyor kapandın mı açılmıyor.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,364
39
Sıfırladım. Şimdilik stabil gözüküyor ama 1-2 günlük kullanımı görmek istiyorum. Piller yeni kumanda tv açıldığında sorunsuz çalışıyor zaten.Ama ne olursa bazen açıldın mı kapanmıyor kapandın mı açılmıyor.
Bu kadar olmasa da bazen benim televizyona da oluyor, sistemi yeniden başlatınca düzeliyor. Özellikle güncelleme yapıldıysa, güncellemeden sonra fabrika ayarlarına döndürülmediği zaman buna benzer yazılımsal sorunlar çıkabiliyor.

Geri
Üst Alt