philips 49 pus 6501 4K tv önceki yazılımına dönmek

N Çevrimdışı

niko2575

Yeni Üye
16 Ara 2020
8
56
Değerli ustalara merhaba bende philips 49 pus 6501 4K tv var 10.10.2017 tarihili yazılıma dönmek istiyorum geçmişe dönük yazılım atamıyorum tv eski yazılım diye kabul etmiyor bu tv nin recovery mode varmı bilen varsa lütfen yardımcı olabilirmi

N Çevrimdışı

niko2575

Yeni Üye
16 Ara 2020
8
56
Emin olmamakla birlikte normal şartlarda sanırım eski yazılıma dönme şansınız yok . Tek şansınız root ile bootloader kildini açmanız gerekiyor ancak o şekilde olur . Dikkatli olmakta fayda var

Emin olmamakla birlikte normal şartlarda sanırım eski yazılıma dönme şansınız yok . Tek şansınız root ile bootloader kildini açmanız gerekiyor ancak o şekilde olur . Dikkatli olmakta fayda var
Çok tşk ederim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

servis modu 123654.. eski yazilim biraz sorunlu olsa da yükleme imkani vardi yanlis hatirlamiyorsam ,veerdigim linkte arastirin..
servis menüsüne geldim kumndadan aşağa yukarı hiç birini seçemiyorum kumadada bütün tuşlar denedim aktif olmuyor

N Çevrimdışı

niko2575

Yeni Üye
16 Ara 2020
8
56
Herkese selamlar Philips tv kulanıcılardan yardım ihtiyacım var tv 49 pus 65014K 1 aydan beri görüntü çamur gibi harici uydu cihazı kulanıyorum vu zero 4k hdmi kablo puge onuda yeni aldım görüntü ayar kısmından kendime göre bütün ayarları yaptım malesef görüntü mat duruyor bu sabah dikatimi çekti ultra resolution diye bir yer var keskinliği açıp kapatan açsam da aynı kapatsamda aynı görüntüde hiç bir değişklik yok bir de bir yerde okudum net görüntü için enerji tasarufu kapalı olması lazım bende açık hiç bir şekilde kapatamıyorum lütfen yardım edin kafayı yicem tv den başka hiç bir hobim yok şimdiden tşk ederim

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Herkese selamlar Philips tv kulanıcılardan yardım ihtiyacım var tv 49 pus 65014K 1 aydan beri görüntü çamur gibi harici uydu cihazı kulanıyorum vu zero 4k hdmi kablo puge onuda yeni aldım görüntü ayar kısmından kendime göre bütün ayarları yaptım malesef görüntü mat duruyor bu sabah dikatimi çekti ultra resolution diye bir yer var keskinliği açıp kapatan açsam da aynı kapatsamda aynı görüntüde hiç bir değişklik yok bir de bir yerde okudum net görüntü için enerji tasarufu kapalı olması lazım bende açık hiç bir şekilde kapatamıyorum lütfen yardım edin kafayı yicem tv den başka hiç bir hobim yok şimdiden tşk ederim
Eger enerji tasarrufu bölümündeki seceneklere tiklarsaniz enerji tasarrufu devreye giriyor,yoksa kapali zaten.

N Çevrimdışı

niko2575

Yeni Üye
16 Ara 2020
8
56
Eger enerji tasarrufu bölümündeki seceneklere tiklarsaniz enerji tasarrufu devreye giriyor,yoksa kapali zaten.
Dönüş için çok tşk ederim ustam artık bir tv alma zamanı geldi lakin forumda olan tartışmada hepsinde hata var tam sony karar kılıyorum yok ips panel yok va panel samsung bakıyorum o da sorunlu lg almayı hiç düşünmüyorum sıfır alıp iade etmek zorunda kaldım nedeni resim kalitesi bana çok puslu geldi philips kesinlikle bir daha almam galiba vestele yönelecem.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt