Peugeot 207 Multimedya Onerisi

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,325
39
Selamlar;

Aracımın teybi bozulunca multimedya sistem takma isteği oluştu, zaten kendisi biraz yetersiz kalıyordu. Arka görüş kamerası ve navigasyon büyük kolaylık olur diyerekten multimedya sistem almaya karar verdim. Nasıl bir şey alacağıma karar veremedim, bu konuda neredeyse hiç bilgim yok. Mümkün olduğunda uyumlu bir model istiyorum. Şu videoda Pioneer EVO62DAB kullanılmış, hoşuma da gitti açıkçası ama fiyat oldukça yüksek. Teybin yerine takılanlar var bir de yol bilgisayarının olduğu kısım olan üst tarafa takılanlar var. Ben orjinal yol bilgisayarını iptal etmek istemiyorum. Bu nedenle aşağıdaki gibi bir ürün daha iyi olurdu. Sanırım 6.8 inç'lik bir cihaz tam uyuyor. Öneri ve tavsiyelerinize açığım.

Bir de temiz ses alabileceğim hoparlör seti önerisinde bulunabilir misiniz ?
Araç: Peugeot 207 1.6 HDI

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Çok anlamam ama alacağın MM,mutlaka igo gibi bir yazılım kullanmalı,kullanıcıların %98 zi memnun ,şikayetçi duymadım daha.tabii bulabilirmisin bilmiyorum sadece düşüncemi yazdım :ok

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,325
39
Çok anlamam ama alacağın MM,mutlaka igo gibi bir yazılım kullanmalı,kullanıcıların %98 zi memnun ,şikayetçi duymadım daha.tabii bulabilirmisin bilmiyorum sadece düşüncemi yazdım :ok
Emmi, yazılım konusunu hiç düşünmemiştim, cihazla birlikte yüklü gelir zannediyordum. En iyisi igo mudur acaba ?

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Kesinlikle MARKA olan bir ürün al. Fiyatı evet yüksek ama emin ol değdiğini göreceksin. Hele de aracını yakın zamanda değiştirmeyi düşünmüyorsan. Öyle çançinçon marka navi… diye başlayan mm lardan aman uzak dur.

Emmi, yazılım konusunu hiç düşünmemiştim, cihazla birlikte yüklü gelir zannediyordum. En iyisi igo mudur acaba ?

Android Auto, Apple Car Play olmasına dikkat et. İgo da Başarsoft haritası yüklersin en kapsamlı olarak. Onların da artık eski tadı yok. Telefon yansıtma tadından yenmez.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
İşte cihazla gelen yazılımı sor ,igo derlerse kap hemen :) bence en iyisi ,yıllardır kullanıyorum arabayı 2008 de aldım,halen kullanıyorum ama bende MM yok maalesef ,toyota 99 model :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Kesinlikle MARKA olan bir ürün al. Fiyatı evet yüksek ama emin ol değdiğini göreceksin. Hele de aracını yakın zamanda değiştirmeyi düşünmüyorsan. Öyle çançinçon marka navi… diye başlayan mm lardan aman uzak dur.

Android Auto, Apple Car Play olmasına dikkat et. İgo da Başarsoft haritası yüklersin en kapsamlı olarak. Onların da artık eski tadı yok. Telefon yansıtma tadından yenmez.
+1 :ok kesinlikle doğru, "Android Auto, Apple Car" hatta yazılanların tümü doğru :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,514
oraya tesla ekran yakışır.

images.jpeg-5682511c16512ef5e.jpg

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,325
39
oraya tesla ekran yakışır.

images.jpeg-5682511c16512ef5e.jpg
Sanki biraz fazla büyük gibi, yukarıda olması daha okunaklı olur gerçi ama.

Apple Car Play olursa iyi olur, iphone kullanıyorum çünkü. Daha düşük fiyatlı cihazlar var mı marka olarak; Pioneer, Sony, Kenwood gibi ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sanki biraz fazla büyük gibi, yukarıda olması daha okunaklı olur gerçi ama.

Apple Car Play olursa iyi olur, iphone kullanıyorum çünkü. Daha düşük fiyatlı cihazlar var mı marka olarak; Pioneer, Sony, Kenwood gibi ?
Sevgili eketen de yazar ama ben de yazayım,cihaz ararken veya alırken sor, "apple car play" var mı diye,hatta deneme iste :ok

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Tasarim olarka söyle ürünler de var
temel olarak hepsi android tabanli tablet bunlarin apple vs bluetooth ile baglanti kurabilir navigasyon icinse igo yu kullanmadim ama android cihazlarda google mapsde var illegal yollardan tomtom da kurabilirsin cok basit türkiyede bulundugum sürede kullanmistim bir sorun yasamadim avrupa icin radar noktlarinda uyardiginida söyleyebilirim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt