Perdenizi Akıllandıran Cihaz (SwitchBot Perde Motoru)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,669
59
Bu videomuzda perdelerinizi akıllandıran bir model inceleyeceğiz. SwitchBot Perde Motoru sayesinde perdelerinizi kolayca akıllı perde yapabilirsiniz. Akıllı perde motoru dediğimizde akıllı evlerin en kullanışlı kısımları akılımıza gelir. İşte bu ürün de akıllı ev teknolojilerini konfor ile buluşturup size kaliteli bir yaşam sunmasını sağlıyor. Switch bot bluetooth ile kontrol edilen perde kullanmanızı sağlıyor. Telefondan kontrol edilen perde özellikleri sabahları güne iyi başlamanızı sağlıyor. Otomatik perde kurarak akıllı perde deneyimi yaşayabilir, konforlu akıllı ev kullanabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatıyla ucuz akıllı ev ürünleri arasında da yer alabilecek bir ürün bu. Keyifli seyirler...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,669
59
Çok güzel ,köyde bunun iplisini yapmıştım,motordan randıman alamayınca motoru kaldırıp elle açıp kapatıyorduk :ok
Benim büyük çocuk alacak kendi perdeleri için büyük kolaylık ben bunu çanak antenlerin motorlarına benzettim aynı sistemle çalışıyor ama bunlar biraz daha gelişmiş onlar kumandalı bunları telefon ve bulut üstünden kontrol edebiliyorsun süper :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Benim büyük çocuk alacak kendi perdeleri için büyük kolaylık ben bunu çanak antenlerin motorlarına benzettim aynı sistemle çalışıyor ama bunlar biraz daha gelişmiş onlar kumandalı bunları telefon ve bulut üstünden kontrol edebiliyorsun süper :ok
Evet bence de kolaylık ,benim yaptığım amatörce bir uygulamaydı,motor da eski VHS teyp motoruydu,dişlisi süperdi ama yaptığım kumanda işe yaramadı(motor sabitti,dişli ipi döndürüyordu,buna göre de perde açılıp-kapanıyordu) ,bende motoru çıkartıp ipi uzattım elle çekerek açıp-kapatıyorduk ,keşke bir foto veya film alsaydım bizim perdeden :)

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
saglik sorunlari yasayanlar haricinde böyle cihazlarin alinmasini mantikli bulmuyorum
wall-e filmindeki gibi hic hareket etmeyen insanlara dönmeye basladik

1dd269990ea9cf6543e7dfdd19cb9d9a9deb1e98c194a8f7.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Perde matik iş yapar tepeye çıkıp takması sıkıntı takılmış perdeyi açıp kapatmaya ne var önemli olan perdeleri takmak :hihi

Bu alete para verende akıl yok..

Geri
Üst Alt