PC bulut oyun sistemleri ?

Hakande9 Çevrimdışı

Hakande9 

Aktif Üye
28 Eyl 2020
173
31
Bulut oyun sistemlerini kullanmak istiyorum ama ülkemizde geforce now dışında resmi olarak yoklar en güzellerinden birisi de PlayStation now .Fakat üyeliği Avrupa ülkelerinden mesela Almanya'dan VPN ileyapılabildiği için ödeme sorunu oluyor.Maalesef ödeme yapamadım PlayStation now üyeliğimi açamadım Almanya'da yaşayan arkadaşlar varsa yada Türkiye'den üyelik açabilen varsa yardımcı olabilir misiniz rica etsem herkste faydalansa

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
Ücretli VPN belki işe yarayabilir. Ücretsiz VPN'lerde kredi kartı kullanmak büyük risk zaten.
PS Now'ın Exc. oyunlar dışında bir artısı var mı ki? :alala

Hakande9 Çevrimdışı

Hakande9 

Aktif Üye
28 Eyl 2020
173
31
Ücretli VPN belki işe yarayabilir. Ücretsiz VPN'lerde kredi kartı kullanmak büyük risk zaten.
PS Now'ın Exc. oyunlar dışında bir artısı var mı ki? :alala
200 e yakın oyun var sistemde güzel sisteme benziyor.Sikinti şu ama ödeme üyeliğin alındığı ülkeden açılmış kartla olması gerekiyor sanal kartı da kabul ediyor ama yok bulamadım ben

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
200 e yakın oyun var sistemde güzel sisteme benziyor.Sikinti şu ama ödeme üyeliğin alındığı ülkeden açılmış kartla olması gerekiyor sanal kartı da kabul ediyor ama yok bulamadım ben
PC oyunları haricindeki oyunlar pek ilginizi çekmiyorsa Now deneyin bence.
6 aylığı 200 TL sanırım.

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Geforce Now sana oyun vermiyor. Sadece buluttan kullanabileceğin bir PC veriyor. Sen Steam, UPlay ve Epic -tam emin değilim- hesaplarındaki oyunları (Daha önceden almış olduğun kütüphanende bulunan ücretli veya ücretsiz bazı oyunları) Geforce Now'ın sana verdiği bulut PC'ye indirip oynuyorsun. Sen oyunları satın almış olsan bile o oyun Geforce sistemine dahil değilse oynayamıyorsun. Geforce Now'da şuan ücretsiz 1 saat deneme hizmeti de mevcut. Biraz sıra bekliyorsun sonra 1 saat kadar sistemi deneyebiliyorsun.

Hakande9 Çevrimdışı

Hakande9 

Aktif Üye
28 Eyl 2020
173
31
Geforce Now sana oyun vermiyor. Sadece buluttan kullanabileceğin bir PC veriyor. Sen Steam, UPlay ve Epic -tam emin değilim- hesaplarındaki oyunları (Daha önceden almış olduğun kütüphanende bulunan ücretli veya ücretsiz bazı oyunları) Geforce Now'ın sana verdiği bulut PC'ye indirip oynuyorsun. Sen oyunları satın almış olsan bile o oyun Geforce sistemine dahil değilse oynayamıyorsun. Geforce Now'da şuan ücretsiz 1 saat deneme hizmeti de mevcut. Biraz sıra bekliyorsun sonra 1 saat kadar sistemi deneyebiliyorsun.
PlayStation now çok güzel indirmeden PlayStation oyunlarını oynayabiliyorsun ama ödeme yapamadığım için oynayamadım çözümünü yapabilir misin anlıyor musun bu işlerden

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
PlayStation now çok güzel indirmeden PlayStation oyunlarını oynayabiliyorsun ama ödeme yapamadığım için oynayamadım çözümünü yapabilir misin anlıyor musun bu işlerden
Geforce Now'da da oyun indirmenize gerek yok ama kütüphanenizde olması gerekiyor onu unutmuşum.
Ben ücretli üyeliğe geçince kütüphane de veriyor zannediyordum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
Steamda oyunları indirmeden mi oynayabiliyoruz ge force nowa bağlayarak
Evet, Steam & Origin vs bağlıyorsunuz.
Tüm platformların kütüphanesini destekliyordur herhalde.
Sadece donanım gücü veriyor yani.
6 aylık 200 TL iyi fiyat bence ama oyun sahibi olmanız lazım maalesef.

Google Stadia gibi kütüphane açsa güzel olur ama Stadia'ya ülkemizden girmek mümkün değil.
Girseniz bile lag vs. derken iş kanser ediyor.

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Performans nasıl bu sistem de

Belkide türkiye de ki altyapıyı yetersiz buldukları içim açmıyor olabilirler

Hakande9 Çevrimdışı

Hakande9 

Aktif Üye
28 Eyl 2020
173
31
Evet, Steam & Origin vs bağlıyorsunuz.
Tüm platformların kütüphanesini destekliyordur herhalde.
Sadece donanım gücü veriyor yani.
6 aylık 200 TL iyi fiyat bence ama oyun sahibi olmanız lazım maalesef.

Google Stadia gibi kütüphane açsa güzel olur ama Stadia'ya ülkemizden girmek mümkün değil.
Girseniz bile lag vs. derken iş kanser ediyor.
Stadia VPN ile açılıyor hemde çok kolay onu deniyorum ama oyun yok fazla bişey yok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
Stadia VPN ile açılıyor hemde çok kolay onu deniyorum ama oyun yok fazla bişey yok
İlgilenmediğim bir konu olduğu için pek bir bilgim yok içeriği hakkında.
Çeşitli paketleri vardı sanırım.
Ya da bütçeniz varsa kırık bir PS3, PS4 bakın diyeceğim ama. :alala
PS3'de grafik kalitesi düşüktür ama ucuza bolca oyun bulabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri