Panelin Köşelerden Işık Sızması Sorun mu Yoksa Normal mi ?

L Çevrimdışı

lockki

Yeni Üye
28 Kas 2020
6
30
Az evvel aradım müşteri hizmetlerini anladığım kadarıyla benim ekranın yedek panelinden ellerinde yok olanı takmışlar. İşin traji komik kısmı ben autocad-photoshop kullanıyorum bu aralar iki uygulamanın arkaplanı da siyah. Ekranı ilk verdiğim hali çok daha güzeldi. Bekliyorum bakalım 1 hafta 10 güne çıkar yine kokusu.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Az evvel aradım müşteri hizmetlerini anladığım kadarıyla benim ekranın yedek panelinden ellerinde yok olanı takmışlar. İşin traji komik kısmı ben autocad-photoshop kullanıyorum bu aralar iki uygulamanın arkaplanı da siyah. Ekranı ilk verdiğim hali çok daha güzeldi. Bekliyorum bakalım 1 hafta 10 güne çıkar yine kokusu.
Paneli komple mi değiştirmişler,ilginç ,bu nasıl değişiklik By_Trol By_Trol un dediği gibi olay bence ,tabii iddia etmiyorum :alala

L Çevrimdışı

lockki

Yeni Üye
28 Kas 2020
6
30
IMG-20201229-WA0000.jpg

Köye gittiğim için konuyu güncelleyemedim. Son durum ücret iadesi çıktı. Şimdi ikinci kavga Hepsiburada ile başladı. Müşteri hizmetlerine iade forumunu gösteriyorum görmedim kii görmedim ki kör taklidi yapıyorlar. Whatsaptam resmini atıyorum. Yurtiçi kargoyla bi nüshasını yollayın dediler. ? Raporu görüyorsun ürün asus serviste. Niye kargo.? Neyse son kanım "Asus'a puanım ürün kalitesi 10/8 servis kalitesi 10/5 (özellikle bozuk monitörü itelemeye çalışmaları hoş değildi.). Hepsiburada üzerinden bundan sonra bir çöp almam. " Şu ana kadar 40.000 lira civarı alışverişim olmuş. Başkaları mağaza açmaya başladığından beri HB çöküşteydi. Bu andan sonra bir çöp almam. Amazoncuyum bende.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt