Panasonic'in UE ve RE Modelleri hakkında

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Panasonic'in UE ve RE Modelleri hakkında

spartacus07' Alıntı:
Üstadlar Panasonic'in UE ve RE Serisi inverter klimaları nasıldır bilginiz var mı ? 12lik etherea serisi ile bu serilerin 12likleri arasında 1000 tl var...gönül isterdiki etherea almak ama bütçe elvermiyo...

merhaba kardeşim hoşgeldiniz forumumuza tekrardan.ue ve re aynı klima.birisi eski üretim birisi yeni üretim.ama güzel klimalardır.fiyatı itibariyle olsun diğer yönleriyle olsun şu an piyasada insanlara klima olarak satılan kağıt üstündeki birçok marka ve cihazdan iyidir.hergörünen klima değildir.adı klimadır bana göre.bazı zırcahiller kendi mensubu olduğu firmalar doğrultusunda naylon kağıt parçasından ibaret maklineleri millete gazlıyorlar bu ara.neymiş fiyatı uygun garantisi uzunmuş.yolu çok güzel seçmişler bravo.hepside satış takdiği arkadaş.kim uzun garanti çapğında hizmet alacak almış veyahutda firma verecek.bütün suçu tüketiciye atacak işin içinden çıkacak bu kadar basit.

alın samsunlar resmen mahkeme garantilidir.verilen garanti fos arkadaşım.bunların içinde bir iki kişi işini yaptırabilmişse büyük başarıdır.samsung tüketisine karşı işine gelir se mantığını uygulayan vurdumduıymaz kendilerini çok akıllı gören,aliminyum oyuncak klimaları piyasaya süren çekik gözlülerdir.

konuyu dağıtmadan gidersek tabiki ethera çok güzel cihaz.aradaki farkında olması doğal.ama siz re ile etheradan aynı işi yapmasını beklerseniz olmaz yanılırsınız.hadi soğutmada bunu çok farkedemesenizde ısıtmada kesdinlikle bariz bir şekilde farkedersiniz.

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Tabi aynı performansı verimi kaliteyi bekleyemeyiz etherea üst sınıf fiyatıda ona göre tabiki...peki hocam bana 2500 tl maksimum bütçeyle 12000 lik inverter klima önerirmisiniz...yer antalya olduğundan soğutması güçlü tabi kışında kullanacağım için ısıtmasıda iyi olan bir inverter klima önerirmisiniz

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

spartacus07' Alıntı:
Tabi aynı performansı verimi kaliteyi bekleyemeyiz etherea üst sınıf fiyatıda ona göre tabiki...peki hocam bana 2500 tl maksimum bütçeyle 12000 lik inverter klima önerirmisiniz...yer antalya olduğundan soğutması güçlü tabi kışında kullanacağım için ısıtmasıda iyi olan bir inverter klima önerirmisiniz

gene panasoniğin o mdolelleri olmak üzere ve gene güvendiğim bir model daha bütçenize göre:

http://www.ege-ticaret.com/MIDEA-MISSION-MSMBBU-12-INVSPLIT-KLIMA,PR-89.html

link örnektir.herzaman bayiden almak aradaki fityat farkı çok değilse mantıklıdır.

ama dersenizki başka model ler yokmu.piyada bir dünya var.ben emin olduğum güvendiğim yoldan giderim.onun içinde güvendiğimi tavsiye ederim.

S Çevrimdışı

spartacus07

Yeni Üye
11 Tem 2016
45

Tavsiye için tşkler...değerlendirmeye aldım

Geri
Üst Alt