Panasonic Etherea

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Panasonic Etherea

Lehrer48 kardeşim  ethera güzel klimadır.fiyatıyla bir mukayese yapılmalı.sf ile kıyaslanırmı derseniz şahsen ben me derim herkonuda.ama fiyatlar rol oynar burda.arada kayda değer fiyat farkı olurda ethera alınır.şahsen aşırı bir sorun yada şikayet duymadım etheradan.

Panasonicte en büyük sorun bayi servis ağını birtürlü oturtamadılar.o yüzden alınan yerle iyi bir konuşma şart

L Çevrimdışı

Lehrer48

Aktif Üye
8 Eyl 2017
69

ghostkiller1' Alıntı:
Lehrer48 kardeşim  ethera güzel klimadır.fiyatıyla bir mukayese yapılmalı.sf ile kıyaslanırmı derseniz şahsen ben me derim herkonuda.ama fiyatlar rol oynar burda.arada kayda değer fiyat farkı olurda ethera alınır.şahsen aşırı bir sorun yada şikayet duymadım etheradan.

Panasonicte en büyük sorun bayi servis ağını birtürlü oturtamadılar.o yüzden alınan yerle iyi bir konuşma şart

Çok teşekkür ederim hocam bakalım artık dediğin gibi kayda değer bir fiyat farkı olursa ona göre değerlendiricez.

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

Lehrer48' Alıntı:
ghostkiller1' Alıntı:

Çok teşekkür ederim hocam bakalım artık dediğin gibi kayda değer bir fiyat farkı olursa ona göre değerlendiricez.

Ne kadar fiyat farkı var acaba öğrenebilir miyim?

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

bir arkadaşımda var etherea var kendisi beğeniyor klimayı sıcağı pek sevmez ama eşi me klimaya göre serin üflüyor diyor.

ayrıca dengesiz insan serhat diye bir konu vardı ismi yanlış hatırlamıyorsam aratın forumda panasonicle ilgili.  gerçi ölçü alıncak bir durum değilde. bu kişinin akşamdan sabaha  fikri değişir bunuda belirtmeden yazar milleti etkiler boşuna.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt