Oyun tavsiye

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Özellikle God of war için konusmam gerekirse son zamanlarda sanırım bu oyunun hikayesi kadar basarılı bir sinema filmi izlemedim. Bu cumleyı en son yeni cıktıgı zaman witcher 3 için kurmustum.

Witcher 3 demişsin ama listende yok unutuldu mu yoksa bu oyunlar witcher 3'ten de mi iyi?
bu arada ne yazasın varmış bu konuda ben okurken yoruldum ?

evet arkadaşlar var mı başka önerisi olan? kapatıyorum dükkanı acele edin?

A Çevrimdışı

Askn0more

Aktif Üye
29 Mar 2019
109
39
Witcher 3 demişsin ama listende yok unutuldu mu yoksa bu oyunlar witcher 3'ten de mi iyi?
bu arada ne yazasın varmış bu konuda ben okurken yoruldum ?

evet arkadaşlar var mı başka önerisi olan? kapatıyorum dükkanı acele edin?
Haklısın, cıktıgı sene tüm otoriteler tarafından yılın en iyi oyunu secılen witcheri söyleme gereksinimi hissetmemişim sanırım bilmiyorum. unutmam mumkun degıl daha dün konserini izlemiştim:)

Uzunluga gelince , daha da yazardım ama uzamasın istedim. Zira ne söylesek ne yazsak az.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
A Askn0more açıkçası exclusive yani özel oyunlar haricinde kendime konsol aldıracak bir neden göremiyorum. Hile olmaması ve sabit bir performans da artılar arasında elbet ama herkesin beklentisi ve alışkanlıkları farklı. :sirit

A Çevrimdışı

Askn0more

Aktif Üye
29 Mar 2019
109
39
A Askn0more açıkçası exclusive yani özel oyunlar haricinde kendime konsol aldıracak bir neden göremiyorum. Hile olmaması ve sabit bir performans da artılar arasında elbet ama herkesin beklentisi ve alışkanlıkları farklı. :sirit

Evet, zaten belki ilk mesajımda witcher 3 ten bahsetmememin nedenlerinden biri bu da olabilir. Elbette mesela witcher 3 ü 2k monitörde 165 hz oynama ımkanı olan birisi konsolu aramaz hatta acıp bakar ve kapatır. Ama senınde dedigin gibi playstation exclusive oyunları gerçekten cok keyifli. Bu yuzden dedim. Her pc oyuncusunun eger ımkanı var ise bir kenarda ps bulundurması fena olmaz. En azından benım gibi exclusive oyunları bitirene kadar :) bir tek red dead redemption 2 kaldı onuda halledicem yakında.

Sırf bu yuzden rockstar games masterpiece olan gta oyununu playstationa cıkardıktan yıllar sonra pc ye cıkarıyor. Korsan hile vs gibi mevzularla ugrasmadan once parsayı topluyorlar:) o yol haritasını çok karlı buluyor firma.

Buarada GOW u bir kezde pc de oynamayı cok ama cok isterdim:)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Evet, zaten belki ilk mesajımda witcher 3 ten bahsetmememin nedenlerinden biri bu da olabilir. Elbette mesela witcher 3 ü 2k monitörde 165 hz oynama ımkanı olan birisi konsolu aramaz hatta acıp bakar ve kapatır. Ama senınde dedigin gibi playstation exclusive oyunları gerçekten cok keyifli. Bu yuzden dedim. Her pc oyuncusunun eger ımkanı var ise bir kenarda ps bulundurması fena olmaz. En azından benım gibi exclusive oyunları bitirene kadar :) bir tek red dead redemption 2 kaldı onuda halledicem yakında.

Sırf bu yuzden rockstar games masterpiece olan gta oyununu playstationa cıkardıktan yıllar sonra pc ye cıkarıyor. Korsan hile vs gibi mevzularla ugrasmadan once parsayı topluyorlar:) o yol haritasını çok karlı buluyor firma.

Buarada GOW u bir kezde pc de oynamayı cok ama cok isterdim:)

Bildiğim kadarıyla RDR 2 de PC'ye gelecek. Tabi en az 1 yılı var o işin. :hihi

A Çevrimdışı

Askn0more

Aktif Üye
29 Mar 2019
109
39
Ps5 i bekleyelım bari. Ozamana kadar rdr2 pc ye cıkmazsa bi ps5 alıp oynarız. Yanlıs degil ise geriye dönük uyumluluk olacak diye biliyorum. Ps5 almısken last of us 2 de oynarız:) o sanırım direkt ps5 e cıkar artık
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Askn0more, Umut Barış Umut Barış

A Çevrimdışı

Askn0more

Aktif Üye
29 Mar 2019
109
39
A Askn0more, ps5 geriye donuk uyumluluk mu olacak mis. ?

Tekrar belirtme ihtiyacı hissediyorumki dedikodular oyle olacagı yönünde. Tabi bunlar sadece dedikodu. Bazen dogru cıkmıyorlar. Fakat Ps4 oyunları calısacak diyorlar. Sony ters kose yapmazsa sevindrici bi haber olurdu bu.

Emülatör olayını bir kere denemiştim uzerınden epey gectı. Ama oynamasan daha iyi dediğimi hatırlıyorum. Kasım kasım kasılıyordu. Son donemde bakmadım o olaya hiç

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri