Oyun tavsiye

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
onu biraz beklemeye aldım, indirim kovalıyorum, oyun için o kadar parayı lüzumsuz görüyorum ?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
bende GoW için almıştım ama 1 haftada bitince oyun boşluğa düştüm sadece fifa oynadım o günden beri...
Horizon zero dawn, ghost recon wildlands, the last of us,uncharted serisi,days gone bunlar iyidir

- horizon zero dawn tam istediğim gibi.. oyun stili GoW'a benziyor :ok
- ghost recon'ın tanıtım vidoesunu izledim bildiğin film gibi oyun..çok güzele benziyor
- the last of us remastered ve uncharted seriside çok iyiymiş. zero dawn'dan sonra bu iki oyuna başlayabilirim..
- days gone daha yeni çıktı dur bismillah, fiyatı 430 lira, asgari ücretin 4/1'i.. yazıktır günahtır:sirit

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
bende GoW için almıştım ama 1 haftada bitince oyun boşluğa düştüm sadece fifa oynadım o günden beri...

- horizon zero dawn tam istediğim gibi.. oyun stili GoW'a benziyor :ok
- ghost recon'ın tanıtım vidoesunu izledim bildiğin film gibi oyun..çok güzele benziyor
- the last of us remastered ve uncharted seriside çok iyiymiş. zero dawn'dan sonra bu iki oyuna başlayabilirim..
- days gone daha yeni çıktı dur bismillah, fiyatı 430 lira, asgari ücretin 4/1'i.. yazıktır günahtır:sirit
gow 1 haftada mi bitirdin :saskin
god 3 ve Ascension
ortalama 10 saatte bitirdim :hihi

A Çevrimdışı

Askn0more

Aktif Üye
29 Mar 2019
109
39
God Of War
Uncharted serisi
Until Dawn
Horion zero dawn
Last of us
Resident evil 7
Infamous second son
Shadow of the colossus
Assasins creed ve tomb raider serisi

Proyu satmadan önce favorilerimdi. Tüm oyunları sattım :)

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
gow 1 haftada mi bitirdin :saskin
god 3 ve Ascension
ortalama 10 saatte bitirdim :hihi

Niflheim'deki zehirli bölge beni çok zorlamıştı..birkaç günüm orada heba oldu.. birde yan görevlerin neredeyse tamamını bitirdim.. daha da erken biterdi ama akşamdan akşama çocuklar yattıktan sonra ancak bu kadar oluyor sayın Sota Sota :cigara

nasip olur da alırsan yazarsın buraya artık kaç saatte oyunun yüzde kaçını bitirdiğini :dil
he birde zorluk derecesini SavaşTanrısı'na alıp denersin :krotey

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Niflheim'deki zehirli bölge beni çok zorlamıştı..birkaç günüm orada heba oldu.. birde yan görevlerin neredeyse tamamını bitirdim.. daha da erken biterdi ama akşamdan akşama çocuklar yattıktan sonra ancak bu kadar oluyor sayın Sota Sota :cigara

nasip olur da alırsan yazarsın buraya artık kaç saatte oyunun yüzde kaçını bitirdiğini :dil
he birde zorluk derecesini SavaşTanrısı'na alıp denersin :krotey
Su ortamda ps4 almayi dusunmuyorum.
gow arada bir titretme yasatsada
1 oyun icin degmez diye dusunuyorum.
belki musait zamanda cihaz kiralamasi yaparak oynayabilirim.

hard yaparakta iskence cekmenin manasi yok.
orta zorluk akici sekilde bitirmek daha guzel.

ustuste olunce aslanim bak gecemiyorsun.
kolay moda alalim demesinden iyidir diye dusunuyorum :haha

A Çevrimdışı

Askn0more

Aktif Üye
29 Mar 2019
109
39
Ben cok iyi bir fiyata satabildigim için oyunları bitirince satmıstım. Ama şahsen red dead redemptionu oynamak isterim. Yaşadıgım yerde Cihaz kiralaması yapan iyi bi yer bulursam bende düşünebilirim.

Açıkçası Playstation 5 duyurusu yapıldıgı zaman hazırlıklara başlamak isterim. Ancak oyun fiyatları gerçekten bütün realiteleri aştı. Kafada mal ve hizmetler için belirli limitler var. Herhangi birşeyin fiyatı bu limitleri aştığı zaman insan durumu olsada veremiyor. Bir oyuna bu kadar paradan fazla verilmez diyip geciyorsun.

Playstation ve pc karsılastırması yapmak kadar anlamsız bir tartısma yok diye düşünüyorum. Cünkü ikiside farklı işler için yaratılmıs cihazlar. Ancak soz konusu sadece oyun oynama oldugu zaman biraz daha maddiyatı hazırlayarak sabrederek bütce odaklı bir pc toplamayı daha uygun görüyorum. Cünkü kişi hardcore bir oyuncu ise en azından oyun fiyatlarının cok daha dusuk olmasından ötürü bir miktarı amortisman olarak kendisine dönebilir :)

Elbette playstation ortamında oyun takası kardeşlik gibi şeyler söz konusu olsa da takas daha çok bir kaç büyük şehirlerde yaşayan insanlar için uygun oluyor. Herhangi bir şehrin ilçesinde vs takas için özellikle son cıkan bir oyunu cok uzun zaman bekleyebiliyor insanlar. Kardeşlik sisteminde ise dijital ortamda satın alma tarafında baskasıyla beraber hareket etme olayı var. Oda bana pek sıcak gelmiyor. Pc de zaten o sekilde... Playstationu guzel yapan oyunların kutulu olması bence.

Kısacası playstation exclusive oyunlara hayranım. Uncharted, last of us, God of war... Özellikle God of war için konusmam gerekirse son zamanlarda sanırım bu oyunun hikayesi kadar basarılı bir sinema filmi izlemedim. Bu cumleyı en son yeni cıktıgı zaman witcher 3 için kurmustum. Playstation’ın cihaz olarak kendisinide acaip seviyorum. Tak calıstır oyna. koy sırt cantana arkadasına git beraber oyna... Bir pc oyuncusu olarak durumu olan herkesin bir playstationu olmasını yada en azından bir süre tecrübe etmesini dogru buluyorum. Ama ülkemizde sacma sapan playstation oyun fiyatları devam ettiği sürece konsol oyuncuları her gecen gun bu zorluklarla yaşamaya devam edecekler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri