Oyun İçin Android TV Box Tavsiye

• Konbuyu başlatan m.menguc
  • Başlangıç tarihi
M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yeğenlerime tablet dayandıramıyorum. Ya şarj girişi bozuluyor ya düşürüp ekranı kırılıyor, şarj olmasına sabredemiyorlar. Ben de dedim ki güzel bir Android TV Box alayım sabit dursun kimse karışıp dokunmasın. Şarj derdi olmaz. Bir klavye mouse veya bir gamepad ile oynarlar, arada youtube vs. tabletten ucuza mal ederim dedim ama ne alacağımı bilemedim. Doğru düzgün oyunlar oynasınlar diye XBOX 360 aldım ama kesmedi arkadaşları, beğenmediler. PUBG, Clash Royale, Brawl Stars vb. oyunları oynuyorlar. Xiaomi Mi Box S'in stabil çalışan bir cihaz olduğunu okuyorum ama oyun için yeterli değildir diye düşünüyorum. Tavsiyeleriniz varsa buyrun. Aliexpress ile uğraşamam Yurtiçi veya en fazla Amazon üzerinden olabilir. Teşekkürler.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Oyun oynama amaçlı alacaksan ki oynanan oyunlarada bakarsak , Nvidia Shield Tv'den başka birşeyle randıman alamazsın. Mi Box S'i boşver , kahve makinesi tavsiyesi felan istesen Mi Box S al diyecekler var ?

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Oyun oynama amaçlı alacaksan ki oynanan oyunlarada bakarsak , Nvidia Shield Tv'den başka birşeyle randıman alamazsın. Mi Box S'i boşver , kahve makinesi tavsiyesi felan istesen Mi Box S al diyecekler var ?

Güzel ürün fakat amacına göre azıcık pahalı :tara

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
oyun içinse tv box almayın bence tv box oyunlar sıkıntılı maus klavye uyumsuzluk sorunları oluyor ps yada pc düşünün derim bide pc ye mame32 kurun içine mustafa metal slog mortal combat street fighter romları pc ye usb joystick tak başından kalkmaz ne nostalji 90 yıllar aklıma geldi atari salonları ne oynardık

develope-mame32-game-app-in-all-fighters-games.jpg
MpvYlQDmpBMQDmyKgFw9g4XXXL4j3HpexhjNOf_P3YmryPKwJ94QGRtDb3Sbc6KY.jpg

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Yukarıda aynı şey yazıyor.
Oyun için alınacak tek box Nvidia shileds dir.
Gerisi beş para etmez.

M Çevrimdışı

mertrich

Yeni Üye
13 Kas 2019
48
24
Ben aldim tanix tx3 s905x3 işlemcisi yeni model g31 ekran kartı ile süper 4gb ram 32gb hafıza

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Shield tam bir oyun içindir,bundan gayrısı hikaye,"TV BOX" olarak illaki birilerinde sorun çıkacaktır!
TV Box ların amacı başka ama Shield BOX vazifesi gördüğü gibi özellikle Gaming için biçilmiş kaftandır:ok

Yukarıda X99 dan bahsedilmiş,ben piyasalara çıkmış tüm RK3399 chipset li cihazların "hepsini" ama bila istisna
hepsini kullandım,hiç birisi yaramaz bunların! ve hepsi de "yazılım" sorunludur!
RK3399 sadece ve sadece "görüntü kalitesi" olarak alınır>>MALI T-864 GPU ile şu anda piyasanın en iyisi budur
ne en yeni çıkan AML922/922XJ veya 905X3 v.s v.s hepsi hikaye RK3399+T864 ların yanın da!

Tavsiye olarak UGOOS olabilir(AM6 serisi)yazılım(OTA) vardır+custom ROM ları da vardır!
yine yeni çıkacak şunlara da bakın>>Mart gibi Çin Yılbaşı sından az sonra

1-Minix NEO U22-XS bu heriflerin yazılım desteği iyidir!
2-Magicsee den N6 Plus destekleri bana göre biraz zayıftır!
3-Ugoos AM6 Plus yazılım sorunu hiç olmaz!

Ancak bunların hiç birisi Shield in yerini tutmaz!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri