Oy Sayım Uygulaması

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
385
Sayım döküm cetvelini dijital hale getiren uygulama yayınlandı.

Seçim günü sandık başında sayıma gönüllü şahitlik edecek dostların işin yarayabilir.
Şahsen kendi oy kullandığım sandığı takipte olacağım. Seçim güvenliği ve vatandaşlık vazifesi adına size de tavsiye ederim :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ellerine sağlık :ok ,ama birisi beni eklemiş hemen,halbuki adaylıktan çekilmiştim ben,üstelik 0 oy :kiskis

byalo-379.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Âşığa mâlum olur :)))
Eski muhtarımız Yaşar Şen abim(Allah rahmet eylesin) zamanında günümün çoğunu yanında geçirirdim ama hiç bir şeye karışmazdım ,hatta çalan telefona bile bakmazdım ne de olsa resmi daire orası,işte gördüklerimin yüzünden hiç düşünmedim doğrusu,açıkçası "resmi kişilik" bana göre değil :) ,bir arkadaşım "klavyeni de alırsın" falan da dedi ,orada müzik yapacakmışım,hatta uydu alıcılarına yazılım da atarmışım ,mahalleye katkım olurmuş sevgili Müşteki :haha1

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
385
Eski muhtarımız Yaşar Şen abim(Allah rahmet eylesin) zamanında günümün çoğunu yanında geçirirdim ama hiç bir şeye karışmazdım ,hatta çalan telefona bile bakmazdım ne de olsa resmi daire orası,işte gördüklerimin yüzünden hiç düşünmedim doğrusu,açıkçası "resmi kişilik" bana göre değil :) ,bir arkadaşım "klavyeni de alırsın" falan da dedi ,orada müzik yapacakmışım,hatta uydu alıcılarına yazılım da atarmışım ,mahalleye katkım olurmuş sevgili Müşteki :haha1
"ADAY BELLİ KARAR NET"

Seni Abdulhamit Han yalnızlığına bırakmayacağız :))))

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt