Otobüs firmaları

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Malüm uçak fiyatları aldı başını gitti. Uzun zamandır otobüs firmalarıyla yolculuk yapmadım. Otobüs yolculuğunu da seviyorum. Keşke bizim burdan tren olsaydı. Tren daha da muhteşem. Önceden sürekli metro turizmi seçerdim. Fakat şehir otobüsü gibi her yerde durup yolcu aldığı için özelliğini kaybetti benim için.. Önceden Ulusoy kalite idi fakat şimdilerde kamil koç olduğu kadarının iyisi gibi görünüyor. İkramların kaldırıldığını duymuştum. Eğer öyleysede hiç çekilmez. Sizce şuan yada yakın zamanda yolculuk yapan varsa TAVSİYE edebileceğiniz otobüs firması hangisidir?

S Çevrimdışı

SHADOW

Federal
Aktif Üye
8 Eyl 2018
75
pamukkale,anadolu
benim fikirlerim: kamilkoç pahalı ve ikramları değiştirmişler, en son ramazanda yaptığım yolculukta verilen kek bit kadardı.
metroya zaten binmiyorum, onun dışındaki firmaları pek tecrübe etmediğim için bi fikrim yok :)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Pamukkale iyidir , güzeldir ? rahat hat 2+1 yolculuk ederim hep , ikramlarıda güzel Eti tutku 4 adet olan paketten alırım hep , yanınada nescafe 3'ü 1 arada mis ? yalnız kulaklık olayını hijyen açısından kaldırmışlar otobüslerden ki bencede doğru bir hareket. Herkesin kendi kulaklığı var zaten ? yalnız rahat hatta tekli koltuklardan 2 tl fazla ücret alıyor , mesela ben daha yeni İzmir - Didim bileti aldım , normalde 45 tl bilet , tekli koltuklardan seçerseniz koltuğunuzu , kimse yanıma oturmasın diyorsanız 47 tl oluyor koltuk fiyatı ?

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Kamil kocta hostluk yapmistim raat hat kamil koctada var tabi her seferde olmuyor sormak lazim bilet fiyatlari desen 3 5 zaten ayni ha pamukkalenin ikramlarini daha cok begenirim ama sofor ve hostlari asker gibi kamil amcada kafa sofor ve hostlara denk gelme ihtimali daha fazla bide sunu belirtmek isterim otobusler dinlenmeden sefer cok yapiyorlar yani bozulma olaylari cok oluyor acele biryere ulasmak istiyorsaniz ucagi tercih edin erken bilet alinca ucuza denk geliyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Host veya hosteslere güler yüzle davranınca güler yüzlü hizmet alınır. Biz ailecek genelde pamukkaleyi tercih ediyoruz,ilk tercihimizdir bizim,ikinci olarak ulusoy
Hatta pamukkalaye " iflas etti " dediklerinde destek mesajı da atmıştım :) ,diğerini yazmamayım :)

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Sürekli olarak Ali Osman Ulusoy ya da Lüks Karadeniz kullanıyoruz memlekete giderken. Ben cuma gidecem mesela ali osman dan aldım bileti. Pamukkalede güzeldir. Metroya bedava binmem. Ulusoy eski ulusoy değil hele varanı felan kapattıktan sonra.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Kamil Koç denemede fayda var. Uçak biletleri en erken alsan bile yinede pahalı. Sezonun etkisi var tabi ama bunun yanı sıra sezon harici pahalılığıda var. Otobüs samsun İstanbul 145 TL. 50 TL yolda yesen 200 tlye geliyor...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Kamil Koç denemede fayda var. Uçak biletleri en erken alsan bile yinede pahalı. Sezonun etkisi var tabi ama bunun yanı sıra sezon harici pahalılığıda var. Otobüs samsun İstanbul 145 TL. 50 TL yolda yesen 200 tlye geliyor...
Geçen yıl doları dıj güjler ateşlemeden önce, İstanbul İzmir uçak biletini gidiş dönüş 120-180 lira aralığında buluyordum ki otobüs bileti tek yön 100 liraydı...

Yani Durmah yoh yola devam, bu sistem çok güzel...

Screenshot_2017-04-18-14-50-54.jpg

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
40
Adıyaman Ünal ve Gülaras Turizm tavsiye ederim. Yerli, milli hatta Adıyamanlı firmalar.. :gul

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Ben daha önceleri genellikle Nilüfer'le yolculuk yaptım,o kaliteyi bozunca bir ara Anadolu ile yolculuk yaptım,onu da Pamukkale alınca fiyatları pahalandı.Kamil Koç'a geçtim.Yine çoğundan iyidir.Metro,Hakiki koç,İzmir turizm gibi değişik firmalarla da yolculuk yaptım.Bir aralar uçak biletleri uygunken uçak yolculuğu da yaptım ama şimdi çok pahalı.Ben demiryollarından emekliyim ama tren yolculuğu çok uzun sürdüğünden,ucuz olmasına rağmen tercih etmiyorum.Misal İzmir-Ankara arası 14-15 saat'i buluyor,otobüsle 7,5- 8 saat sürüyor.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt