OTO ANAHTARI HAKKINDA

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Her nasıl yaptıysam benim 2012 model maxi doblonun anahtarını kaybettim. Yedek anahtarla kullanıyorum aylardır.

Yenisi kaça olur?
Eskisi için aynen kimlik kayıplarında bildirdiğimiz gibi yasal bir bildirim gerekir mi?
Tedbir olsun diye yedek anahtarın da yedeğini çıkartmak istersem immobilizer sorun olur mu?

Hayırlı işler bol kazançlar olsun o zaman azizim :ok

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Her nasıl yaptıysam benim 2012 model maxi doblonun anahtarını kaybettim. Yedek anahtarla kullanıyorum aylardır.

Yenisi kaça olur?
Eskisi için aynen kimlik kayıplarında bildirdiğimiz gibi yasal bir bildirim gerekir mi?
Tedbir olsun diye yedek anahtarın da yedeğini çıkartmak istersem immobilizer sorun olur mu?

Hayırlı işler bol kazançlar olsun o zaman azizim :ok

Hep sen mi cevaplıycan sorularimı bide ben senin soruna cevap verim A Ado..hocam ruhsat sahibi isen gelip yedek anahtar yaptirmak istesen sorun olmaz. Yedek kandasız anahtar 100 lira kumandalı 250 liradı dır. Kayıp anahtarıda beyinden bloke edebiliriz.hirsızın eline gectigi zman calistirmaz.hee diyelim siz elinizdekini kaybettiniz hic anahtar yok kapılar kapali ise o zman 1 tane kumandasız anahtar minimum 250 kumandalı ise 450 lira tutar.
Onun disinda kasko varsa anahtarı kaybettiysen kasko ya bidirirsiniz anahtar kayip diye .kasko araci servise cektirip komple kilit seti kontak v.s degistirtir.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
bende yedek anahtar yapmayı düşünüyorum yeriniz nerde şuan punto 2013 yedek anahtar fiyatı öğrenebilir miyim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri