ÖSYM 2021 Sınav Sonuçları Açıklandı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hayırlı olsun Adem abimm. Ben 400 puan ile 70 bin sıralama yapmıştım 3 veya 4 yıl önce, bu sene 420 puan ile 27 bine girilmiş demekki zordu baya:bilmiyom
400 Puan ?

Maşallah kardeşime :)

En son 1987 yılında kitap yüzü görmüştüm ben :kiskis

Mevcut bilgilerim ile girdim sınava.

Matematik tek soru cevapladım ve tek netim var :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Nokta atışı dedikleri bu olsa gerek. :kas:kiskis
Doğruluğundan kesin emin olduğum soruydu Umut.
Sosyal Türkçe vs iyi gitmişti, Türkçe son 10 soruya yakın neredeyse yapamadım sanırım süre yetmedi. Fen Bilimleri o moleküler sorular vs vardı orada bildiğin ...çtım yani :kiskis

Dedim ya abi, amacım Sosyal Medya Yöneticiliği okumaktı, 200 puan olsa yeterdi bana 1987 den kalan bilgiler ile bu kadar :kiskis

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Doğruluğundan kesin emin olduğum soruydu Umut.
Sosyal Türkçe vs iyi gitmişti, Türkçe son 10 soruya yakın neredeyse yapamadım sanırım süre yetmedi. Fen Bilimleri o moleküler sorular vs vardı orada bildiğin ...çtım yani :kiskis

Dedim ya abi, amacım Sosyal Medya Yöneticiliği okumaktı, 200 puan olsa yeterdi bana 1987 den kalan bilgiler ile bu kadar :kiskis
Ülke de zaten yıl olarak çok ileri gitmedi abi, sıkıntı yok. :kiskis
Sosyal medya yöneticiliği okumak istemendeki sebep nedir abi, merak ettim? :alala

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ülke de zaten yıl olarak çok ileri gitmedi abi, sıkıntı yok. :kiskis
Sosyal medya yöneticiliği okumak istemendeki sebep nedir abi, merak ettim? :alala
Adalet okumak isterdim de, ona puanımın yetmeyeceğini tahmin ediyordum.
Öyle olunca sürekli içerisinde bulunduğum dünya olan Sosyal medya ile ilgili okumak istedim :ok

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Hayırlı olsun. Ben de girmiştim 2. bir okulu hobi amaçlı okuyayım diyordum. Edebiyat kısmı fena zorladı üstelik çalışmıştım da. Sözel 260 almışım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt