Orta Dünya Dizisi (2019) ANA KONU

KOSOVALI Çevrimdışı

KOSOVALI

Aktif Üye
11 Ocak 2018
119
Bildiğiniz gibi Amazon 2019 yılında Orta Dünya temalı bir dizi çıkaracak.(Bilmiyorsanız öğrendiniz artık :)) Dizi hakkında çıkan haberleri, dedikoduları buradan paylaşalım, dizi hakkında sohbet edelim. Bence meraklısı çoktur forumda. :sırıtma:

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Gunaydin,

Ben yapilmamasindan yanaydim, hala da oyleyim bu sekilde dusunmemin yegane sebebi ise insanlarin artik devir geregi aceleci olmalari ve cabuk sikilmalari. Bunun dizi ile ne alakasi var diyeceksiniz ama aslinda cok alakasi var. Demek istedigim Silmarill, Lotr, Hobbit evreni eger su donemde'ki insanlarin aceleci tavri & cabuk sonuc bekleyen kesime sirf hit , reting almasi acisindan kalitesinden ve ozgunlugunden kisilarak yapilirsa Orta Dunya evreni ve Babasi JRR Tolkien icin bir yuz karasi olur. Benim icinde oyle.

Bakalim, insanoglu herseyin cilkini cikarir. Birseyi tadinda birakmaz.

Ticaret amacli yapilmamali sadece bu proje, cunki orta yas dilimine gelmis her insan icin yeri cok cok ayri.

KOSOVALI Çevrimdışı

KOSOVALI

Aktif Üye
11 Ocak 2018
119
Muratti' Alıntı:
Gunaydin,

Ben yapilmamasindan yanaydim, hala da oyleyim bu sekilde dusunmemin yegane sebebi ise insanlarin artik devir geregi aceleci olmalari ve cabuk sikilmalari. Bunun dizi ile ne alakasi var diyeceksiniz ama aslinda cok alakasi var. Demek istedigim Silmarill, Lotr, Hobbit evreni eger su donemde'ki insanlarin aceleci tavri & cabuk sonuc bekleyen kesime sirf hit , reting almasi acisindan kalitesinden ve ozgunlugunden kisilarak yapilirsa Orta Dunya evreni ve Babasi JRR Tolkien icin bir yuz karasi olur. Benim icinde oyle.

Bakalim, insanoglu herseyin cilkini cikarir. Birseyi tadinda birakmaz.

Ticaret amacli yapilmamali sadece bu proje, cunki orta yas dilimine gelmis her insan icin yeri cok cok ayri.

Hocam boş verin siz o çağımız insanlarını. Zaten hit, reyting uğruna heba ederlerse hiç bir hayran izlemez o diziyi fakat ayrılan bütçeye bakınca pek öyle durmuyor. (Her sezon için 100-150 milyon dolar arası bir bütçe) Birde Amazonun çekeceği ilk dizi olacak bu öyle amaçlar kurban edeceklerini sanmıyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
On Siralardan Yerimizi Alalim  :haha:

Takitinli Bir Tipimdir Seri Filmleri

30 40 defa Izleme Gibi Bir Aliskanligim Var

Izlemek icin Degil Anlamak Icin Izlerim

Birkeresinde
Yildizlararasi Filmini
Gece 4'te Izlerken
Anlamak Bir Yana Kalsın
Hucrelerimde Hisettim
Beyin Error Verdi
Sinir Sistemi Iptal
Isyerinde Salya Sumuk Agladim

Konu Yeterki Guzel Islensin
Cayir Cayir Izlerim  :)io:

mrsmrc Çevrimdışı

mrsmrc

Aktif Üye
7 Ocak 2018
289
Bunu duymuştum ya. Merakla beklediğimi söylemeliyim. İşin içinde Amazon olunca insan daha bir meraklı oluyor sanki? :hmm

mrsmrc Çevrimdışı

mrsmrc

Aktif Üye
7 Ocak 2018
289
Gerçekten anlamadığım için soruyorum, ne oluyor işin içinde amazon olunca?
Amazon kim bu arada :alala
Şu meşhur, mega şirket var ya hani. Online pazar, Amazon.com. Birçok başka girişimleri var bilmediğim.
Dizi sektörüne girmesi bir merak uyandırıyor yani insanda, bende oldu en azından.

KOSOVALI Çevrimdışı

KOSOVALI

Aktif Üye
11 Ocak 2018
119
Dizinin yönetmeni Peter Jackson olacak. En son yaptığı Hobbit faciasından sonra iyi iş çıkaracak mu bakalım.

KOSOVALI Çevrimdışı

KOSOVALI

Aktif Üye
11 Ocak 2018
119
Dizinin konusu belli oldu. Genç Aragorn’un hikayesi. Aragorn Yüzük Savaşları sırasında 69 yaşındaydı yani aşağı yukarı 50-55 yıllık bir dönemi konu alacak dizi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt