Onvo TV Amazon prime HDMI uyarısı

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
TV de android olması yani cihaza gerek yokken hdmı hatası çıkması çok ilginç. Her hangi bir film oynatırken bu hatayı veriyor.
Başına gelip çözüm bulan varmı dostlar.

IMG_20221012_161420.jpg

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
Yok yazmadım. Galiba onvo da android lisans sorunu var. Çözüm çıkmayabilir. Lakin Netflix te böyle hatalar yok

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
Geçmiş olsun dostlar. Amazon onvo TV de lisans ve tanınmayan TV sorunu sebebiyle hdmı hatası veriyor. Desteği aradım çözüm yok. Ayrıca onvo servisi ara dediler aramaya gerek yok artık bence. TV box elinde lisanssız olanlar deneyebilir mi ricam.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
ben 10 günlük 4k andoid onvo tvnin android sistemi sürekli kasıyor ve kumanda tepki vermiyor (fişi çıkarıp takınca düzeliyor)diye. dışardan harici tvbox takarken tv masa üstüne devrilip düştü ve ekran kırıldı servisi çok ilgisiz müşteri hizmetleri çok ilgisiz kısacası tvnin görüntü kalitesi falan güzeldi fakat servis ilgisizliği ve müşteri temsilcisi ilgisizliği nedeniyle bir daha almayacağım bir marka.

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
ben 10 günlük 4k andoid onvo tvnin android sistemi sürekli kasıyor ve kumanda tepki vermiyor (fişi çıkarıp takınca düzeliyor)diye. dışardan harici tvbox takarken tv masa üstüne devrilip düştü ve ekran kırıldı servisi çok ilgisiz müşteri hizmetleri çok ilgisiz kısacası tvnin görüntü kalitesi falan güzeldi fakat servis ilgisizliği ve müşteri temsilcisi ilgisizliği nedeniyle bir daha almayacağım bir marka.
Yüksek kur nedeniyle artık ucuz TV ucuz telefon dönemi bitti. İmkanı olan Samsung LG Philips alır olmayan atmaca TV serisi alır yani onvo saba normende Mario. Veya ikinci el kaliteli alır. Ben pişman oldum onvo aldığım için. Temiz ikinci el Vestel daha mantıklı idi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt