Onvo tv 55 inç sorunu

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,065
Onvo 55 inç televizyon almıştım televizyon elektrikte sorun olmaması rağmen kendi kendine açıp kapadı.
Şimdi bu durum oluştu daha öncede ayni ariza olmuştu.
.
Bazen kanal değişimide de kilitlenmeler oluşuyor ( kanal degismiyor ) kapatıp açma ( fişi çekip yeniden başlatma ) ile duzeliyor.
Yaziliminda sorun var sanki.
Ispati zor .

Sizde de bu arızadan oldumu ?

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

NBKpro 

Aktif Üye
15 May 2021
191
Normalde tv çalışmazken standby kırmızı ışığı yanıyor, bazen tv donup kendini resetliyor ve bu sefer açıldığında standby ışığı yanık kalıyor ve çok stabil çalışmıyor. Fişi çekip takınca normale dönüyor. Siz de böyle bir sorundan mı bahsediyorsunuz.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,065
Normalde tv çalışmazken standby kırmızı ışığı yanıyor, bazen tv donup kendini resetliyor ve bu sefer açıldığında standby ışığı yanık kalıyor ve çok stabil çalışmıyor. Fişi çekip takınca normale dönüyor. Siz de böyle bir sorundan mı bahsediyorsunuz.

Normal tv çalışyor ( yeşil ışık ) .
Uydu anteni çekiş gücünde sorun yok ( sinyal 100 kalite 100 ) daha önce kanal değişiminde bakılmıştı .
Normal durum tv seyredilme anı .
Tv dondu . ( foto görüntüsü ) .
TV için hiç bir işlem yapılamıyor ( kumanda ve diğer vs . )
Fişi çekip takınca normale dönüyor.
Bir kaç kez nadir oldu .
Ben yazılım sorunu gibi .

Hiç ısınamadım tv'ye düz normal tv olsaydı .

Kısmen benzer : Şikayet edilmiş

1 hafta önce

Onvo 50 inç donma sorunu var sayfasında .com ve sayfasına girdiğimde donma oluyor 'nin elektriğini çıkarıp tekrar takınca kendine geliyor dan kapatıp açınca düzelmiyor konu hakkında ama çok acil nin i gidermesi istiyorum yazılım güncellemesi varsa onu yapalım.
Bir önce i aradım ancak bir bilgi vermediler ve sorun düzelmiyor Android'de böyle sorunlar oluyor deyip geçiştirdiler.
Acil sorunum çözülmesi istiyorum.

Başka bir tür arıza : Şikayet edilmiş
Yani sorunlu tv .

15 Şubat 23:36

28 Ocak 2021 de . Teslim edildi ve u yaptı tabi o birkaç günde eşim ameliyat oldu 'yi tam deneyemedim ilerleyen birkaç günde denedim TV belli bir saat sonra kapanıyor kendini tekrar açıyor sanki her 20 dakika da açıp kapatıyor.
Servisi aradım 8 şubatta geleceğiz dediler (Ankara Polatlı) daha gelmediler bugün bir hafta oldu u seyrederken kendini kapatıp açması zaten hoş bir şey değil ve lerinden olacağımı düşünüyorken mağdur olmak istemiyorum.
Sizlere güvenmek bizim suçumuz mu. Zaten birkaç günlük TV. Gerekirse Onvo'nun ilgilenip direk yenisiyle değişmesini istiyorum.
Sadece aranıp alınması değişmesi sorunsuz olması yeter bize.
Fakat sıkıntılı ürün göndermeyin. mızda bunlar saatlerce denenmiyor mu yoksa.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt