ONVO Ov70f500 Tv de kayıt (PVR) Yada time machine özelliği var mı

M Çevrimdışı

melihcan55

Yeni Üye
11 May 2023
7
36
Arkadaşlar yaklaşık 10 sene önce aldığım LGTV de time machine özelliği vardı bu özellik beni çok memnun ediyordu onvo .tv lerde webos işletim sistemi olduğunu öğrendim bu TV de de o özellik var mı yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler

M Çevrimdışı

melihcan55

Yeni Üye
11 May 2023
7
36
nette bulamadım bugün vatan bilgisayarda gördüm çok beğendim almayı düşünüyordum

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
nette bulamadım bugün vatan bilgisayarda gördüm çok beğendim almayı düşünüyordum
Marka yönlendirmesi bizim çoğunlukla yapmadığımız birşeydir. Ancak öncelikli tavsiyem bu marka ile ilgili forumumuzda bir arama yapıp kullanıcı yorumlarını incelemenizdir. Ayrıca TV donanımının desteklemesi gereken bir özellik olan PVR düzgün çalışmayabilecek bir yazılım üzerinde (Olsa bile) sıkıntılar yaratırsa yine can sıkar. Ancak kullanım deneyimi olan bir kullanıcımız varsa paylaşacaktır.

Yönetim Notu: Ayrıca forumumuzda konu açarken eğer mümkün olursa kategoriyi açtığınız konuya uygun belirleyebilirseniz yanıt alma noktasında da daha hızlı geri dönüşler olacaktır. (TV Tavsiye > TV Sorun ve Çözümleri)

Geri
Üst Alt