ONVO ov55f350 55 ultra hd android smart led tv

T Çevrimdışı

Thegardi

Yeni Üye
28 Şub 2022
7
36
Merhabalar adem bey. Ben 4 ay önce a101 den ONVO 55F350 TV aldım. Aldığım gün farkettim ki ekran da sağ üst tarafta ışık sızması var. Televizyon izlerken sanki anlık güç kesilir gibi kırpışma oluyor. Uydudandır diye kendi uydusunu taktım onda da çok bir fark yok. Ekranda çizgi şeklinde ara ara ölü piksel çıkıyor 20 cm ye yakın. Servisle iletişime geçtim. Merkeze görüntü atayım dedi kendisine gönderdim ve hiçbir sorun olmadığını normal olduğunu söylediler. 20 Şubat gibi servis gelip baktı o varken birşey olmadı servis ekran arka ışığını 80 e görüntü modunu da doğal a ayarlayıp bundan sonra olmaz inşallah deyip tutanak tutup gitti ama gider gitmez yine aynı oldu. Kendisine de söyledim hep yapmıyor diye 4 aydır bu sorunla ilgili uğraşıyorum en son tüketici hakem heyetine başvuracağım deyince merkezden bir yönetici iletişime geçti ve servis yönlendirip TV yi aldırıp İstanbul da inceleyecekkerini söylediler 4 Mart 2022 günü. Videolar da var ama onları yükleyemiyorum yardımcı olur musun abi bana.

IMG_20220206_195814.jpg
IMG_20220206_195754.jpg

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,238
62
Herhangi bir girişimde bulundunuz mu. Ben bulundum servis birşey yok bunda dedi parasına göre mal dedi bende tüketici hakem heyetine başvurdum. Sonuç bekliyorum.

En iyisini yapmışsınız,müşterisine yardımcı olmayan böyle firmaların hakkından ancak hukuk gelir. :ok :clap2

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri