Onvo OV50F353 50'' TV A101 den alınırmı.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Değerli forumdaşlar yukarıda belirtmiş olduğum televizyon 3299 tl. Bu televizyon özellikleri ve seri no paylaşıyorum alınırmı. Mehmet Atmaca Elektronik garantisi altındadır diyor. Mümkün ise kısa zamanda cevap bekliyorum. Saygılarımla.
Seri no: OV50F351032100190

20210919_171439_HDR.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Alınmaz bence smart olarak fazla beklentin olmasın fazla kaliteli değil Vedat abi alma derim uzak dur

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
3300 liraya 50 inç televizyonun kaliteli olmasını zaten beklemiyor kimse. ne kadar ekmek o kadar köfte televizyonları bunlar. kullanıcının beklentisini karşılıyorsa alınabilir.
Kalite derken benim kast ettiğim başka bunlar servis kısmında da sorunlu destek kısmı kullanılan çin malı anakart vs

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
beklentinizin ne olduğunu bilmeden kimse size alın veya almayın diyemez.
Haklısınız. Sadece televizyon izlemek için alınacak. Başka bir resim aktarma veya bilgisayar aktarma gibi bir amaç için kullanılmayacak sadece tv izlemek için nasıl bir televizyon birde montajını kim ve nasıl yapıyor acaba.

ronnie james dio Çevrimdışı

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
54
Kalite derken benim kast ettiğim başka bunlar servis kısmında da sorunlu destek kısmı kullanılan çin malı anakart vs

anakart bu ve buna benzer tv lerin alayında çin zaten. bu anakartı başka bir sürü marka modelde de göreceğimize eminim. mehmet atmacanın servis kısmını bilemiyorum, gerçekten sorunlu ise o zaman alınmaz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
Android tavsiye etmem. Kanal geçisi vs yavaş olur.
Gidin standart işletim sistemli bir Vestel, Arçelik vs bakın derim.
Android gündelik kullanıma tavsiye etmiyorum ben.
Bunların donanımları da kısıtlı, Android şişer yavaşlar belki ileride.
O riske girmeye değmez bence.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
anakart bu ve buna benzer tv lerin alayında çin zaten. bu anakartı başka bir sürü marka modelde de göreceğimize eminim. mehmet atmacanın servis kısmını bilemiyorum, gerçekten sorunlu ise o zaman alınmaz.
sunny üretimi tv şimdi ma-elektronik oldu kalitede fazla fark yok sunny adı ma-elektronik oldu
Ben sıcak bakmıyorum bu TV'lere ama A Adem Helvacı hocam daha iyi bilir alınır mı ?

forza_ksk Çevrimdışı

forza_ksk

Aktif Üye
18 Şub 2018
102
Adem abinin İlteriş Bey ile olan videosunu izlediyseniz durumu çok güzel özetleyen bir şey söyledi, aynı marka, aynı model 2 tv'nin birinde smart olsun, diğerinde olmasın, gidip 200-300 lira fazla verip smart alıyor bizim insanımız. Android box'lar varken smartmış, android tv'ymiş bence hiç takılmayın bunlara. Çoğumuz kullanmıyoruz bile. Film-maç izlemek için anroid box veya evde laptop'unuz varsa bağlayıp izlemek daha mantıklı. Markaya gelecek olursak açıkçası ben kendi adıma alırken 2-3 kere düşünürdüm, Adem abinin videolarından gördüğüm kadarıyla tv ile ilgili yorumlar iyi ama servis kısmını hiç bilmiyorum, ilerde sorun yaşanır mı belli değil. Kararınızda kolay gelsin, Eğer tv'yi alırsanız forum için bir inceleme videosu çekersiniz artık.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,054
Haklısınız. Sadece televizyon izlemek için alınacak. Başka bir resim aktarma veya bilgisayar aktarma gibi bir amaç için kullanılmayacak sadece tv izlemek için nasıl bir televizyon birde montajını kim ve nasıl yapıyor acaba.

Özellikleri , Yazılımı ? ve servis kalitesi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri