Onn. Android Tv Box 4K ( Lisanslı )

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
images-955483cd2ccf718db.jpg

images-8bbc0b94cd2378598.jpg

Onn. Android Tv Box 4K

Ürün Özellikleri

Üretici: Askey ( Asus )
Model: sti6140d360
İşlemci: Amlogic S905Y2 Quadcore A-53
GPU: Mali G31
RAM: 2GB DDR4
Depolama: 8GB
Sistem: Android 10
Video Çıkışı: HDMI 2.1
Wifi: 2.4ghz/5ghz
Bluetooth: BT 4.2
USB: Yok
Micro SD: Yok
Ethernet: Yok
Google Sertifika: Var
Netflix Sertifika: Var

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Cihazı araştırtığımda resmi olarak satışı yok ülkemizde ama, sahibinden sitesinde yurt dışından getirtip satanların olduğunu gördüm. Biri 699 tl den satıyor mesela link aşağıda.

ilan tarihi eski satışta olmayabilir.birde alınırmı yani benim h96 cihaz problem yapıyor bu nedenle cihaz bakıyorum.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
ilan tarihi eski satışta olmayabilir.birde alınırmı yani benim h96 cihaz problem yapıyor bu nedenle cihaz bakıyorum.
Aslında stick tarzı bir ürün bu, fiyatına göre şuan ki piyasada lisanslı olduğunuda düşünürsek uygun fiyatı var. Belki daha uygunada satan vardır araştırmak lazım.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Aslında stick tarzı bir ürün bu, fiyatına göre şuan ki piyasada lisanslı olduğunuda düşünürsek uygun fiyatı var. Belki daha uygunada satan vardır araştırmak lazım.
lisans pek benim için önemli değil amaç ıptv seyretmek fakat 4k filmlerede bakmak.internet hızım 16 olduğu için problem yapmaya başlayan h96 cihazda donma takılmalar yapıyordu.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
lisans pek benim için önemli değil amaç ıptv seyretmek fakat 4k filmlerede bakmak.internet hızım 16 olduğu için problem yapmaya başlayan h96 cihazda donma takılmalar yapıyordu.
Şimdi öncelikle senin internet hızına göre bir ürün alman gerekiyor. Neden dersen bu tarz stick cihazları evde 5ghz kablosuz wifi yı olmayanlara ben pek önermiyorum. 2.4ghz bağlantıyı pek sağlıklı bulmuyorum bu cihazlar için. 2.4g ile kullanım olmaz mı tabiki olur ama, kablosuz kullanımda 5ghz en stabil, en sağlıklısı.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Şimdi öncelikle senin internet hızına göre bir ürün alman gerekiyor. Neden dersen bu tarz stick cihazları evde 5ghz kablosuz wifi yı olmayanlara ben pek önermiyorum. 2.4ghz bağlantıyı pek sağlıklı bulmuyorum bu cihazlar için. 2.4g ile kullanım olmaz mı tabiki olur ama, kablosuz kullanımda 5ghz en stabil, en sağlıklısı.
türk telekomun modeminde (yeni verdiği 5g)hız var ben h96 cihazda öyle kullanıyordum.donma takılma yapınca 4klarda denemek için kablolu bağlantı yaptım gene sorun devam etti.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
4K da donma takılmalar hızınla alakalı hocam, arttırabilirsen artır bence.
teşekkürler .ama h96 max cihazın elekrik kesme olayını tam çözemedim. kendi orjinal adaptörü(kutusundan çıkan)5 volt 2 amper sorunlu diye yeni sıfır aldım. (aynı değerlerde) gene aynı sorunu yaptı.1 saat önce elimde ki adaptörlere baktım. 6 volt 2.5 amperlik bir tane buldum(nerden kaldısa hatırlamıyorum)onu taktım 1 saattir sorunsuz çalışıyor.

U Çevrimdışı

UgurQA 

Aktif Üye
24 Eyl 2020
58
Bu ürünü satan yer var mıdır? Ya da forumda satan birileri? Ihtiyaç var.

Ek olara, Mi Tv Stick mi yoksa bu cihaz mı alınmalı?
Teşekkürler

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt