Nvidia RTX 2090 Görüntülendi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Aynen bende şu an rx 580 filan alabilirim muhtemelen 1 sene önce oyuncu bilgisayarımı sattım yavaş yavaş malzemeleri almaya basliyacam inşallah?

Şu an elimde kasa, güç kaynağı ve anakart bulunmakta.
Anakart ve güç kaynağının taksitleri Ağustos'ta bitiyor, anca o zaman ekran kartına girişebilirim diye düşünüyorum.
Döviz kuru sürpriz yapmazsa, işlemci ve bellekleri haftaya alacağım. Belki yanına bir LCD monitör de alabilirim. :hihi

ibrahimrt27 Çevrimdışı

ibrahimrt27

Yeni Üye
19 Kas 2018
24
33
Şu an elimde kasa, güç kaynağı ve anakart bulunmakta.
Anakart ve güç kaynağının taksitleri Ağustos'ta bitiyor, anca o zaman ekran kartına girişebilirim diye düşünüyorum.
Döviz kuru sürpriz yapmazsa, işlemci ve bellekleri haftaya alacağım. Belki yanına bir LCD monitör de alabilirim. :hihi
Çok iyi işlemci ne düşünüyorsun bu arada ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Çok iyi işlemci ne düşünüyorsun bu arada ?

Ryzen 5 2600 düşünüyorum ama, elimdeki nakit ve gelecek para ile Ryzen 7 2700 de alabilirim.
Ekran kartı ve monitör kalıyor geriye.
Ryzen 5 2600 alırsam, giriş seviye bir monitör'ü de araya sıkıştırabilirim diye düşünüyorum.

Yayın işine girişmeyi düşündüğüm için Ryzen 7 aklımı çeliyor ama bu sefer de monitör alamam. :kop
Ekran kartı'nı soracak olursanız, onu da ikinci el'den temin etmeyi planlıyorum. (Sıfır bir ekran kartı daha sonra alacağım.)
Kafamda deli sorular.:hihi

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
fiyatını görünce netten benimde içim bi kıpır kıpır oldu:deli1 arkadaş tornavidayı felan sürtüyor vuruyor tırnaklarımı yedim bitirdim karta bir şey olacak diye:tara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri