Nunamax Ekran Koruyucu hakkında değerlendirmelerim.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Samsung televizyonum için Nunamax Ekran Koruyucu aldım. Yurtiçi ile sağlam şekilde teslim edildi.279 TL fiyattan aldım. Ürünü satın aldıktan sonra firmadan arayıp televizyon model teyit edildi.
Ürün tesliminden sonra ürünle gönderilen sprey ve bezle televizyonu temizledim.Önce arka sonra ön jelatini çıkarıp arkasında bulunan klipsli bantlar yardımı ile televizyona sabitledik.Televizyonda izleme kalitesini bozmadı.Genel anlamda memnun kaldım.

Ürünle birlikte hediye olarak sehpaya sabitleme aparatı gönderildi.Fakat gönderilen vidalar kısa gibi televizyonun arkasındaki yuvaya uymuyor.Her televiyonda farklı sanırım.Televizyonuma ait uygun vidayı servisten mi temin edebilirim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hayırlısı olsun görsel alalım abi ☺️
Ekran boyutu alalım
Vida konusunda bire bir kalınlıkta ise nalburdan bı üzümünü alabilirsiniz

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Güle güle kullanın. Bunlardan ben de vaktiyle düşündüm. 55 inç'e 500-600 TL gibi fiyatlar istenince vazgeçmiştim.

Özellikle çaprazdan izlemelerde, koruyucu ile ekran arasındaki boşluk yüzünden kırılmalar, yansımalar oluyor mu merak ediyorum. Şöyle yanlardan ve karşıdan bi'kaç resim atarsanız almak isteyenler için yol gösterici olacaktır.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
1695508f0f1238a16.jpg

2c8a6729fae7c16c3.jpg

Telefonla çekmeye çalıştım inşallah faydası olur.İzleme kalitesini bozmuyor onu net söylemek mümkün.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Güle güle kullan camını ,fotolar bozuk mu bana mı öyle geldi ,dik çekmeseydin keşke çok belli olmuyor çünkü,mesela kanalın logosonu okuyamıyorum ,normalde okunması lazım :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri