nordmende nm58351 ledde ışık sızması sorunu

G Çevrimdışı

Grkntx

Yeni Üye
16 Tem 2022
25
39
evet son kez yazıyorum bu konuya şükür; temmuz 2022 de aldıım nordmende tv ile olan mücadelemi mehmet atmacaya yazdığım mesajdan sonra çözebildim. yani şirketin sahibi çözün demese çözülmeyecekti. m. atmacaya yazdıım mesajdan sonra şirketin ürü sorumlusu olduğunu sandıığım biri tarafındna arandım tv yi gerekirse üst modelle değiştireceğini ancak 1000 lira fark ödememi istedi. (65 inc) bende ürünün arkasında olmadığınız hald eneden 1000 lira daha çöpe atayım dedim ben bu tv nin bire bir aynısını istiyorum dedim. nm58350 olan modelini yollamışlar, ve dış kutusu nordmende değil onvo yollarken ısrar ettim nordmende yazsın kutuda diye önce bulamadık dediler sonra bulduk dediler kutu geldi üstünde onvo yazıyor. siz siz olun asla onvo dan tv almayın. garanti süresini (11 ay geçti ürünü alalı) ekleyemeyiz dediler durumu anlatıyorum haklısınız ama kullanmasanızda hata bizde olsada ekleyemeyiz, yasalar açıkmış(buraya dikkat yasalardan bahsediliyor) dediler sonra fabrikadaki daha üst yöneticilerden birine durumu anlatınca adam haklı garantiyi sıfırdan başlatın demiş(hani yasalar vardı yapıalamazdı bu?) garantiyi sıfırladılar. ürün evde jelatinine bile dokunmadan satışa çıkarttım. umarım satıp kurtulacağım.

E Çevrimdışı

edipciftci

Yeni Üye
22 Eyl 2023
1
50
ben bu bölümü baştan sona okudum... Vallahi tv almaktan vaz geçeceğim neredeyse ama çok ihtiyacım var başka amaçlar için tv kısmını kullanmayacağım... ama artık ben büyük ekran ihtiyacımı başka şekilde karşılayacağım heralde... ARAŞTIRIP ÇİN'DEN AYNI TOPLAMA PC GİBİ TOPLAMA TELEVİZYON TOPLAYACAĞIM... daha önce bir video da görmüştüm devasa elektronik marketleri var Çinlilerin ve gidip oradan toplama tablet alabiliyorlardı... aynı PC bilgisayar gibi... bana bilgisayara bağlayabileceğim 55" büyük monitör olsun sorunsuz olsun yada her aşamasına tamirine sahip olabileceğim sorunları olsun... ama bu gibi servis garanti ıvır zıvırla insanlarla uğraşmayayım yeter...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt