Nokia, Yeni Akıllı TV’lerinin Tanıtılacağı Tarihi Açıkladı

OKANTÜRK Çevrimiçi

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
151
48
Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Nokia, son zamanlarda çok popüler bir marka olmasa da, ürün yelpazesini hızla genişletmeye devam ediyor. Oldukça köklü bir teknoloji şirketi olan Nokia son yıllarda popülerliğini kaybetse de, eski popülerliğini yakalamak ve diğer teknoloji şirketleri gibi büyümek için birçok akıllı telefon modelleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ortaya çıkan iddialara baktığımızda Nokia’nın yeni akıllı televizyon modelinin 32 inçlik modeli 300 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Güncel kur üzerinden çevirdiğimizde bu da yaklaşık olarak 2.330 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor. Şuanda Nokia’nın yeni akıllı televizyon modelleri hakkında çok detaylı bir bilgiye sahip olmasak da, 6 Ekim’de cihazların resmi olarak tanıtılmasıyla birlikte tüm detayları sizlere aktaracağız.

Geniş bilgi için bakınız : alıntı kitle.net

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ne akıllı televizyonmuş arkadaş. 32'' lik bir tv de 2330+vergiler ödememiz karşılığında bize sahadakilerin dışında ne verebilecek ki onu anlayamadım?

Ben çok negatif bir bakış açısına mı sahip oldum acaba son zamanlarda ? :alala

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ne akıllı televizyonmuş arkadaş. 32'' lik bir tv de 2330+vergiler ödememiz karşılığında bize sahadakilerin dışında ne verebilecek ki onu anlayamadım?

Ben çok negatif bir bakış açısına mı sahip oldum acaba son zamanlarda ? :alala

Bunun bir de satıcı kârı var.
300 Dolar yurt dışı için F/P olabilir.
Bizde iş F/P olmaktan çıkıyor haliyle.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Vestel'in gözünü seveyim.Belki tepkiler gelecek ama benim fikrim bu.
Valla kimse darılıp gücenmesin abi hele ki TCL ve XİAOMİ hayal kırıklıklarını a yaşayınca ''kurban olayım Vestel'e'' diyesim geliyor.

Biz bu adamlara kızıp daha iyisi için mücadele edip yeni gelenlerden medet umarken, adamlar bize Vestel'i aratmaya başladılar 3-5 günlük geçmişleri ile.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt