Deneyim ­čöą­čöą Next Start 4K Tv Box ( ├ľzel ─░nceleme ) Tam Lisansl─▒ Dolby VISION-ATMOS ­čöą­čöą

slowfood ├çevrimd─▒┼č─▒

slowfood 

Moderat├Âr
23 May 2022
6,998
Nordica usb al─▒c─▒l─▒ kumanda ile cihaz kapan─▒yor/uyku moduna ge├žiyor.Ama tekrar a├žmak istedi─čimde a├ž─▒lm─▒yor.Sadece kendi kumandas─▒ ile a├ž─▒nca cihaz a├ž─▒l─▒yor.Nordica kumanda ile a├žmam i├žin ne yapabilirim?
Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla ├ž├Âzm├╝┼čs├╝n├╝z. L├╝tfen ├ž├Âz├╝m├╝ de payla┼č─▒n ve di─čer kullan─▒c─▒lar yararlans─▒n.

C ├çevrimd─▒┼č─▒

cimbom38

Aktif ├ťye
29 May 2020
67
58
Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla ├ž├Âzm├╝┼čs├╝n├╝z. L├╝tfen ├ž├Âz├╝m├╝ de payla┼č─▒n ve di─čer kullan─▒c─▒lar yararlans─▒n.
Kapamada sorun yoktu.K─▒sa bas─▒nca a├žm─▒yordu.Nordica kumanda kapatma tu┼čuna biraz daha uzunca bas─▒nca a├žma/kapama sorunsuz ├žal─▒┼č─▒yor.

M ├çevrimd─▒┼č─▒

melihyesil

Yasakl─▒ ├ťye
29 Eyl 2023
6
38
sorunum ├ž├Âz├╝ld├╝ te┼čekk├╝rler. kusuruma bakmay─▒n.

tavsiye ve incelemeniz i├žin te┼čekk├╝rler ger├žekten i┼č g├Ârecek ve seri bir cihaz eme─činize sa─čl─▒k

Son d├╝zenleme:
M ├çevrimd─▒┼č─▒

mu5tafa 

Aktif ├ťye
17 Haz 2018
226
35
arkada┼člar s─▒rf xciptv kuracam diye lg tv me tv box ald─▒m. tv box se├žerkende bu incelemeyi okuduktan sonra next start a karar verdim ald─▒m. ama play storda ├ž─▒km─▒yor
ilgin├ž olan arkada┼č─▒m s─▒f─▒r tcl tv ald─▒ o y├╝kledi. mutfakta digitsu var orada da ├ž─▒k─▒yor y├╝kleniyor ben anlamad─▒m
Hocam tivimate gibi bir nimet varken o uygulama da neden ─▒srar ettiniz anlamd─▒n. Tivimate tavsiye ederim.

tobacco ├çevrimd─▒┼č─▒

tobacco 

Aktif ├ťye
5 Ara 2020
179
35
Hocam tivimate gibi bir nimet varken o uygulama da neden ─▒srar ettiniz anlamd─▒n. Tivimate tavsiye ederim.
reklam yapm─▒┼č sorusu bahane yani 2 tv markas─▒n─▒ reklamlam─▒┼č

reklam yapm─▒┼č sorusu bahane yani 2 tv markas─▒n─▒ reklamlam─▒┼č
hatta nexti de k├Ât├╝lemi┼č incelemeyi okuduktan sonra alm─▒┼č ├ž├╝nk├╝ nexti :haha

M ├çevrimd─▒┼č─▒

melihyesil

Yasakl─▒ ├ťye
29 Eyl 2023
6
38
├╝stad─▒m pek anlamad─▒─č─▒mdan olsa gerek. bahsetti─čim uygulamay─▒ biraz kulland─▒m paral─▒ platformlar gibi d├╝zenli ve modern geldi o y├╝zden tak─▒ld─▒m kald─▒m.
sorun ├ž├Âz├╝ld├╝ buda tamamen yar─▒m yamalak bilgimden kaynakl─▒ym─▒┼č

A ├çevrimd─▒┼č─▒

ataseven 

S├╝per ├ťye
24 Tem 2017
1,962
arkada┼č bu cihaz─▒ alm─▒┼č(next star 4k) fakat ses alam─▒yormu┼č ayarlar─▒ falan yapt─▒m diyor bir ara ses geldi diyor daha sonra netflixe girmi┼č orda ses yokmu┼č sonra ├ž─▒km─▒┼č ┼čimdi hi├ž ses gelmiyor diyor cihaz─▒ yar─▒n bana getirecek ne gibi bir sorun olabilir ayarlar─▒ nas─▒l olacak te┼čekk├╝rler

M ├çevrimd─▒┼č─▒

mu5tafa 

Aktif ├ťye
17 Haz 2018
226
35
arkada┼č bu cihaz─▒ alm─▒┼č(next star 4k) fakat ses alam─▒yormu┼č ayarlar─▒ falan yapt─▒m diyor bir ara ses geldi diyor daha sonra netflixe girmi┼č orda ses yokmu┼č sonra ├ž─▒km─▒┼č ┼čimdi hi├ž ses gelmiyor diyor cihaz─▒ yar─▒n bana getirecek ne gibi bir sorun olabilir ayarlar─▒ nas─▒l olacak te┼čekk├╝rler
Sesli komutu kullanarak "sesi maksimum yap " demeyi denesin arkada┼č─▒n─▒z

A ├çevrimd─▒┼č─▒

ataseven 

S├╝per ├ťye
24 Tem 2017
1,962
Sesli komutu kullanarak "sesi maksimum yap " demeyi denesin arkada┼č─▒n─▒z
sesi maksimum yapt─▒m diyor en son seste bile ├žok az ses geliyor diyor daha sonra netflixe girmi┼č ses tamamen gitmi┼č cihaz─▒ yar─▒n sabahtan getirecek bana ba┼čka nelere bakmam gerek cihaz─▒ amazondan ald─▒k iadede edebiliriz daha 1 haftal─▒k cihaz.

The_SreT ├çevrimd─▒┼č─▒

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
3,940
Next cihaz─▒n─▒ kutusundan ├ž─▒kard─▒m biraz kurcalayay─▒m dedim, bir sorunla kar┼č─▒la┼čt─▒m. BT ile ses ba─člant─▒s─▒nda devaml─▒ kopma ve tekrar ba─članma sorunu tesbit ettim. Yani devaml─▒ ba─člant─▒ kopup tekrar ba─član─▒yor. Bu sorunu aran─▒zda ba┼čka ya┼čayan var m─▒? E─čer ba┼čkalar─▒da ya┼č─▒yorsa bunu firmaya iletece─čim.

A ├çevrimd─▒┼č─▒

ataseven 

S├╝per ├ťye
24 Tem 2017
1,962
bu cihaz─▒ satanlarda ├žok bilgisiz amazondan ald─▒─č─▒m─▒z ├╝r├╝n i├žin ald─▒─č─▒m─▒z sat─▒c─▒ya mesaj atm─▒┼čt─▒m(ses sorunu i├žin) tv uyumsuz olabilir diye laf olsun diye k─▒sac─▒k cevap gelmi┼č. ben cihaz─▒ 2 televizyonda denedim 2 sindede ses sona kadar a├ž─▒k oldu─ču halde ├žok az ├ž─▒k─▒yordu.

The_SreT ├çevrimd─▒┼č─▒

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
3,940
bu cihaz─▒ satanlarda ├žok bilgisiz amazondan ald─▒─č─▒m─▒z ├╝r├╝n i├žin ald─▒─č─▒m─▒z sat─▒c─▒ya mesaj atm─▒┼čt─▒m(ses sorunu i├žin) tv uyumsuz olabilir diye laf olsun diye k─▒sac─▒k cevap gelmi┼č. ben cihaz─▒ 2 televizyonda denedim 2 sindede ses sona kadar a├ž─▒k oldu─ču halde ├žok az ├ž─▒k─▒yordu.
Normal ba─člant─▒da ses sorunu g├Âremedim ben, sadece BT ile seste sorun yakalad─▒m. Muhtemelen size gelen cihazda s─▒k─▒nt─▒ olabilir.

A ├çevrimd─▒┼č─▒

ataseven 

S├╝per ├ťye
24 Tem 2017
1,962
Normal ba─člant─▒da ses sorunu g├Âremedim ben, sadece BT ile seste sorun yakalad─▒m. Muhtemelen size gelen cihazda s─▒k─▒nt─▒ olabilir.
2 kere next ald─▒m 2 side farkl─▒ model 2 side sorunlu ├ž─▒kt─▒ (hatta birini de─či┼čtirdiler ondada ayn─▒ sorun devam ediyordu kumanda sorunu)k─▒sacas─▒ bu next bana olmuyor.nerde sorunlu cihaz var beni buluyor.

Freud09 ├çevrimd─▒┼č─▒

Freud09 

Aktif ├ťye
26 May 2020
53
24
Philips 40puk6809/12 4K tv i├žin ak─▒lland─▒rmak maksad─▒yla sat─▒n ad─▒m. Cihaz─▒ bug├╝n kurdum. Ses problemi ya┼č─▒yorum. Normalde tvnin sesi son olmas─▒na ra─čmen az geliyor. Problemi nas─▒l ├ž├Âzebilirim?

Hdml cec volume control kapal─▒ imi┼č. Asl─▒nda kumanda otomatik tv ile e┼čle┼čti. Onu a├žt─▒m. Sonra geli┼čmi┼č ses ├Âzelliklerinden otamatik ses olarak gelen sesi none olarak se├žtim. Cihaz─▒ yeniden ba┼člatt─▒m. Ses d├╝zeldi fakat none al─▒nca sorround ses ├Âzelli─či kapan─▒yormu┼č. Tekrar geli┼čmi┼č ses ayarlar─▒ndan otamatik sese getirdim. ┼×imdilik Ses d├╝zeldi. Fakat tekrar denemek ama├žl─▒ yeniden ba┼člat─▒nca tekrar ses azald─▒. Sebebi ne olabilir? Yaz─▒l─▒msal bir hata oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.

┼×imdide bir ┼čey farkettim. Geli┼čmi┼č ses ayarlar─▒ndan none se├žip ard─▒ndan tekrar otamatik sesi se├žersem d├╝zeliyor. ├çok ilgin├ž. Fikirlerinizi bekliyorum. Herseferinde none getiririp tekrar otamatik sese getirmek sa├žma.

Son d├╝zenleme:
Geri