next kank / 2023 dönüşüm

• Konbuyu başlatan kabus22
  • Başlangıç tarihi
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
yazılıma youtube api auto eklenirse çalışır
panelin çalışması için boot dosyasını deyiştirmeniz yeterli olacaktır kolay gelsin
youtube api güncelledim yinede çalışmadı youtube değişiklige gitmiş galiba yazılım güncellenmesi gelecek firma tarafından diye söyleniyor api güncelesede çalışmıyor

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
son izlediğim video da youtube api keyle çalıştırılmış :cak :clap2

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Stalker li denedigim yazılımlar açmadı, bu yazilim stalkeri aciyorsa denemek isterim. Stalker li yazılımı ekleyebilirmisin.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Stalker li denedigim yazılımlar açmadı, bu yazilim stalkeri aciyorsa denemek isterim. Stalker li yazılımı ekleyebilirmisin.
yazılm da değil sorun donanımda, bunda açtı pc de 2 stalker hesabı ile açıyordu bunda sadece 1 tanesi açtı, lakin çok uzun sürdü açması ,ve yayını izlemek zor donuyur donanım yetrsiz galiba, sorun yazılımlarda değil donanım yetersiz kalıyor tahminimce:cool benim internetle alaklı olabilir açıyor dene, ve görüşlerini yaz :ok

Moderatör tarafında düzenlendi:
K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Botech piko 600 plus
ilk mesajdaki yazılımı dene beğenmessen geri dönersin , teraspy teraspy, usta daha iyi bilir belki farklı bir yazılım da daha iyi çalışan vardır (stalker) şahsi düşüncem donanım zorluk çıkarıyor (yazılım video da açıklama yerinde link var)

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Video daki Çorumlu ramazan sitesinde o kadar reklam varki yazılım indiremedim telefon dan.
adam biraz para kazansın ne var yani :sirit bir kaç reklama tıkla geç sonra indir :hihi yada pc den girince indir öyle daha kolay oluyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri