Nexon TV için yazılım güncelleme nasıl yapılır

C Çevrimdışı

cebecielektronik

Yeni Üye
15 Kas 2018
7
67
öncelikle hoşgeldiniz merhaba,yazılım arama sebebiniz nedir ?
tv de ne arıza vardır ?
yazılım güncellemesi mi yapmak istiyorsunuz ?
en önemlisi televizyonun arkasındaki barkod resmi lazım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

merabalar tv hiç açılmıyordu ben başka bir yeden yazılım indirdim yükledi tv acıldı fakat regal yazısı ters çıkıyor tekrar kapanıyor son durum budur

P_20181115_152023.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Şu şekilde yapacaksınız: Fat32 ile formatlanmış bir flash disk gerekli. sitesinden tv nin arkasındaki serial nosunu girerek son yazılımı indireceksiniz O zipli sıkıştırılmış dosya ile geklir Bilgisayarda sıkıştırmayı çözüp içindeki her bir sosyayı flash diske atacaksınız Sonra flash diski en üstteki usb portuna takacaksınız bu sırada tv kapalı ve fişi elektriğe takılmamış olacak. Kumandadan ok yazantuşa basılı olarak bırakmadan fişi elektiriğe takacaksınız Televizyonun açılıkrenki kırmızı ışığı hoızlı hozlı yanıp sönmeye başlayacak Daha parmağınızı ok tuşundan bırakmıuyorsunuz Ne zaman hızlı hızlı yanan kırmızı yavaşlayacak parmağınızı bırakın ve takriben 5 dakika bekleyin tvniz yeni yazılım ile açılacak Kolay gelsin
bu A yükleme yöntemini bu yazıya göre tekrar denedim, ÇEKİRDEK yazılımlarda olmuyor olmuyor. A yöntemi ya FULL yazılımlarda yada sadece VESTEL markalarda geçerli..? JVC 50 4K tv ile olmadı olmuyor.
ÇEKİRDEK yazılım B yöntemi ile yükleniyor.
https://tavsiyeforumu.com/konu/ado-cevapliyor.1664/post-56855

C Çevrimdışı

cebecielektronik

Yeni Üye
15 Kas 2018
7
67
iyi günler merabalar ben yazılımı indiremiyorum derken forumda verilen yazılımı kastetmedim sitede verilen vestelın yazılım indirme lınkinden bahsettim linkte kullanıcı adı ve parola istiyor

tv nin son hali suan resim ters çıkıyor başka sorun yok çalışıyor ben yinede tv nin barkot nosunsu yazıyorum
10098892------23237325 0634

C Çevrimdışı

cebecielektronik

Yeni Üye
15 Kas 2018
7
67
B Çevrimdışı

Blackdream

Yeni Üye
1 Ocak 2019
3
35
Merhaba Yeni üye olduğum için konu açamadım, bende nexon marka 40'' nxn smart Led TV im var, netflix yükleyebilir iyim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

B Blackdream, A Ado

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt