NEXON 39226D NXN FHD LED MONITOR ÇÖKTÜ

B Çevrimdışı

bybaskomutan

Yeni Üye
13 Nis 2019
9
45
NEXON 39226D NXN FHD LED MONITOR yazılım güncellemesi yapmak istedim ama tv şimdi açılmıyor ne yaptıysam tüm kurtarma için verilen yazılımları denedim olmadı yardımlarınızı bekliyorum evde tv siz kaldım.

WhatsApp-Image-2019-04-14-at-00.39.22.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kurtarma yazılımı yüklemeye çalıştım tv açılıyor regal yazısı ters çıkıyor tekrar kapanıyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bana yardımcı olabilirmisiniz
Kesinlikle yardımcı olurunur,tabii ellerinde tvnin yazılımı var ise,ama saat gecenin 02 si , bu saatte ben,Sota ve sevgili Umut oturur ancak. Gerçi bir kere daha böyle yazmıştım ama teknovest veya fikoloji girip yazılımı vermişti :) ,büyük ihtimal yarın yazılımı alırsın sevgili bybaskomutan :ok
Bu arada tv kartın neydi acaba biliyormusun...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
B Çevrimdışı

bybaskomutan

Yeni Üye
13 Nis 2019
9
45
Kesinlikle yardımcı olurunur,tabii ellerinde tvnin yazılımı var ise,ama saat gecenin 02 si , bu saatte ben,Sota ve sevgili Umut oturur ancak. Gerçi bir kere daha böyle yazmıştım ama teknovest veya fikoloji girip yazılımı vermişti :) ,büyük ihtimal yarın yazılımı alırsın sevgili bybaskomutan :ok
Bu arada tv kartın neydi acaba biliyormusun...
teşekkür ederim. Tam olarak bilmiyorum ama ekranın resmini çekmiştim. Bir iş yapak dedik tvsiz kaldık

198ACFEB-9E0D-4A94-A19B-13A9160C76C2.jpg

Hocam yazılım işine ben bakmıyorum maalesef.

A Ado F fikoloji TEKNOwest teknovest bakıyorlar.

Yazılım dosyasını temin etmeniz yarına kalır büyük ihtimal.

Siz o sırada MENU tuşuna basıp 4725 tuşladıktan sonra çıkan servis menüsü ekranının fotoğrafını çekip, buraya atarsanız iyi olur.
Tv açılmıyor açılıp kapanıyor siyah bir ekran var menü tuşuna bastım menüde gelmiyor anlık açılıp kapanması işlem yapmadan önce aldığım ekran görüntüsünü ekledim

76EAD8F0-E6F4-4308-BFBD-0D46A19DAA6D.jpg

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hımm,MB82 imiş kart,sanırım sevgili fikoloji ve teknovest çokça vermişlerdi mb82 yazılımlarını ,istersen Ara'ma ile "mb82 kurtarma yazılımı" diye aratabilirsin,hatta ekran ters olduğunda ne yapılması gerekir ve dosyaları da bulunuyor,hani "canım sıkıldı kendim bir bakayım" dersen :ok

Birini ben buldum,daha çok var böyle :)

B Çevrimdışı

bybaskomutan

Yeni Üye
13 Nis 2019
9
45
Hımm,MB82 imiş kart,sanırım sevgili fikoloji ve teknovest çokça vermişlerdi mb82 yazılımlarını ,istersen Ara'ma ile "mb82 kurtarma yazılımı" diye aratabilirsin,hatta ekran ters olduğunda ne yapılması gerekir ve dosyaları da bulunuyor,hani "canım sıkıldı kendim bir bakayım" dersen :ok

Birini ben buldum,daha çok var böyle :)
Hocam bunların hepsini denedim olmadı yada beceremedim bunlar tv benimki sadece monitor uydu cihazı baglayıp izliyordum dahili uydusu veya anten girişi yok scart usb ve hdmı girişi var ondanmı olmuyor anlamadı kafam karıştı iyice inşallah hocalarımız çözer bana yardımcı olurlar

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Dediğin gibi de olabilir,ama kesin bir cevap verirler dostlarım :ok ,cevabını bekledim çünkü uykum geldi iyice ,ben kaçarım artık iyi geceler :)

B Çevrimdışı

bybaskomutan

Yeni Üye
13 Nis 2019
9
45
B bybaskomutan, mb82 kurtarma ok tuşu ile yükleyiniz

Hocam öncelikle teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı ;
Yazılımı Flash diske yükledim sonra tv usb taktım ok tuşuna basılı tutarak fişi taktım yazılım yüklendi tv açılıp kapandı. sonuç yine renkler çizik ters regal yazısı çıktı ve açılıp kapandı yazı çıkıyor ve tekrar açılıp kapanıyor sürekli

son-hali.gif

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt