NetSpeed İndirim Kodu Referans Kod Sınırsız Kampanya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

hadebe

Yeni Üye
8 Kas 2019
39
41
Abonelik Başlangıcı : 08.01.2020
Abonelik Bölgesi :
Bursa
Kullandığım Tarife :
SpeedMax Avantaj 35 - VDSL

Adsiz1230861a8364191d4.png

Önemli Not:

Malumunuz kullanıcılar arttıkça ufak tefek sorunlar her sağlayıcılarda olduğu gibi netspeed internet sağlayıcısındada sorunlara yol açmaktadır. bunların başında gelen önemli bir husus otomatik ödeme talimatlı faturaların son gün ödendiği ve günün ertesinde hesaplara geçtiğidir.Bu sebeple indirim haklarının kaybolduğu ile ilgili şikayetlerde artmıştır.Fatura ödemelerinizi mümkün olduğunca netspeed web sayfası üzerinden yada bankanızın ödeme kanallarından manuel olarak,mümkünse fatura basım tarihinin ilk haftasına ödeme talimatı vererek yapmanız önemle rica olunur.Ayrıca Qnb finansbank ödemelerinin salı günleri netspeed hesaplarına aktarıldığı bu gün sonunda yapılan ödemelerin bir sonraki hafta salı günü hesaplara geçtiğide bildirilmiştir.Davet kodu kampanyasından indirim alan Arkadaşların mağdur olmamaları açısından bu hususu dikkate almaları önemle rica olunur.

B Çevrimdışı

bymustapha06

Yeni Üye
22 Tem 2022
1
38
Arkadaşlar bundan önce 5 yıl Ttnet 3 yıl Türknet kullanan birisi olarak yazıyorum . Türknet’in fahiş fiyat politikasından sonra Netspeed’i buldum .

En azından taahhüt yok eğer kötü çıkarsa iptal ederim mantığıyla abone oldum . Türknet aboneliğim de taahhütsüz olduğu için interneti Netspeed’e taşıdım. Eğer sizde bağlatacaksanız diğer interneti kapatmadan taşıyın çok kolay oluyor .

Netspeed’i arıyorsunuz bilgileri veriyorsunuz , size abonelik evraklarını mail olarak yolluyorlar . Çıktı alıp dolduruyorsunuz , size verdikleri kargo kodu ile ücretsiz gönderiyorsunuz . Yaklaşık 1-2 gün içinde hattınız aktif oluyor .

Performansa gelecek olursak . Başta da yazdığım gibi 8 yıl Ttnet ve Türknet kullandım . Netspeedi 4 aydır falan kullanıyorum .İnanın hiç fark görmedim ve maşallah diyeyim hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sonuçta hepside aynı altyapıyı kullanıyor . Arkadaşını getir avantajı var bu yüzden hem taahhütsüz hemde yüksek hızda interneti ucuza almış oluyorsunuz . Aşağıda yazdığım kodu abone olurken müşteri hizmetlerine söylerseniz 12 ay boyunca her ay 10 tl indirimli kullanıyorsunuz.

Kodu

IJLYQ9

I Çevrimdışı

ilkeryasin

Yeni Üye
16 Eyl 2021
2
63
Kampanya Kodu : CSAMWM

BU KODLA TÜM FATURALARINIZDA 10 TL . İNDİRİM KAZANACAKSINIZ .

H Çevrimdışı

Hakan kara

Yeni Üye
2 Nis 2022
15
43
Abonelik Başlangıcı : 16 NİSAN 2022

Abonelik Bölgesi : ANKARA

Kullanılan Tarife : Net Fast Smart

NETSPEED de hangi tarifeyi kullanırsanız kullanın 12 ay boyunca 10 TL lik indirim alacaksınız. Faturalar düzenli öderseniz.

Referans numarası : Z9BLUR

Referans kodumu kullanırsanız ve faturalarınızı zamanında öderseniz hem ben, hem de siz 12 ay boyunca 10 TL indirim kazanabiliriz. Faturalarım otomatik ödeme ile zamanında ödenecektir.

Adsiz1230861a8364191d41e340a79082b98a6.png

https://tavsiyeforumu.com/javascript:void(0)

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hyuuse

Yasaklı Üye
31 Ocak 2023
5
23
Abonelik Başlangıcı : Ocak 2023

Abonelik Bölgesi : İzmir

Kullanılan Tarife : ULTIMATE 100 Mbps

Referans numarası : M3W5J0

M - ÜÇ - W - BEŞ - J - SIFIR

(((KOD DEVAMLI GÜNCELDİR)))

- Fatura çıktığı gün hemen ödenir, devamlı olarak kullanıldığından ve faturalar düzenli ödendiğinden kodumu kullanarak indirim kazanın.

- Kampanyanın başarılı olabilmesi için hem davet edenin hem de davet edilenin faturasını düzenli ödemesi gerekmektedir.

Netspeed’e arkadaşlarını davet et! aktif hizmet almaya başlayan her abonelik için
hem sen, hem arkadaşın 12 adet fatura dönemi boyunca 10TL indirim hakkı kazanın.

cache-v2

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Bende geçen hafta geçtim netspeeda 35 mbps VDSL ve memnunum. Sende 12 ay boyunca her ay 15 TL indirim almak istersen 8M92YN kodu paylaşırsınız geçiş yaparken.

Netspeed-indirim-kodu53f60009de89a1a8.png

Son düzenleme:
I Çevrimdışı

ivmurat

Yeni Üye
4 Nis 2023
6
Ben de yeni geçtim netspeed'e ve çok memnunum. Rahatlıkla başvurabilirsiniz.
Referans kodumu isteyenler başvuru aşamasında vererek bir yıl boyunca tüm faturalarında 10 TL ek indirim sağlayabilir.

Referans Kodum: QG5AN8

referans..jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740
Önemli hatırlatma!

Bu konu altında yapacağınız referans paylaşımlarını güncellemek, hatırlatmak v.b. amaçlarla lütfen tekrar tekrar yapmayınız. Sonuçta paylaştığınız mükerrer (tekrarlayan) mesajlarınız SPAM olarak algılanacaktır ve bu nedenle üyeliğiniz askıya alınabilir.

Bilgilerinize...

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740
Ana konu;

Konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri