Duyuru Netspeed Arkadaşını Getir Kampanyası Davet Kodu Paylaşım Konusu

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Merhaba arkadaşlar.
Bu zam ortamında birbirimize destek olmak ve 12 ay boyunca her ay 20 TL daha az fatura ödemek için referans numaram.

Davet Kodu : 8M92YN​

Netspeed-indirim-kodu69c5c173a3d23dac.png

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

sknsnr 

Yeni Üye
30 Eyl 2020
4
32
Merhaba netspeed fatura indirimi almak için

CW4E6C

Referans kodumu netspeed müşteri temsilcisine iletirseniz indirim kazanırız

Faturalarımı düzenli ödemekteyim

06.02.2021 tarihi itibari ile güncel bilgidir.

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Benimde Turknet aboneliğim var isteyen bir aylık ücretsiz davet kodunu kullanabilir.
Kod: CEX36DE10CEO

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Merhaba.
Netspeed'te 3. ayımı geride bıraktım. Şimdilik çok memnunum.

Genel olarak süreç ve Netspeed hakkında forumda başlık açıp tecrübemi paylaştım.
İnternetini taşımayı düşünen olursa bakmasında fayda var.
Konunun adı ve linki: İnternetimi Netspeed'e Taşıdım (Süreç ve Netspeed hakkında)

Son olarak hem benim faturama, hem de size faturalarınıza 12 ay boyunca 5TL indirim sağlayacak
referans kodum: M4V6QV

M Çevrimdışı

Mehmet123

Yasaklı Üye
12 Şub 2021
87
26
Nisanda TT ile kontratım bitiyor ben de geçmeyi düşünüyorum TT altyapısı ile verecek yine TT sorun yaşatır mı sizce?
Bir de fiyat artışı nasıl olur acaba. Örneğin TT bana 95 diyor ve 2 yıl sabit fiyat veriyor. Netspeed e 76 ile başlasam 2 yıla 95 yaparsalar pek bir önemi kalmayacak

B Çevrimdışı

baran9763 

Aktif Üye
28 Eki 2020
74
27
Nisanda TT ile kontratım bitiyor ben de geçmeyi düşünüyorum TT altyapısı ile verecek yine TT sorun yaşatır mı sizce?
Bir de fiyat artışı nasıl olur acaba. Örneğin TT bana 95 diyor ve 2 yıl sabit fiyat veriyor. Netspeed e 76 ile başlasam 2 yıla 95 yaparsalar pek bir önemi kalmayacak
35mb kullanacaksanız 100gb a kadar 63tl ödüyorsunuz sonrasında fiyat 76da sabit kalıyor. Ben geçiş yaptığımda 12 ay fiyat garantisi vermişlerdi şimdi durum nasıl bilmiyorum ama 15 aydır 76tl ödüyorum. Müşteri hizmetlerinin en sevdiğim yönü telesekreter olmaması, direkt temsilciye bağlanabiliyorsunuz.
Kod ile başvurduğunuzda 5tl indirim alabilirsiniz
Kod: MC1SCP

M Çevrimdışı

Mehmet123

Yasaklı Üye
12 Şub 2021
87
26
35mb kullanacaksanız 100gb a kadar 63tl ödüyorsunuz sonrasında fiyat 76da sabit kalıyor. Ben geçiş yaptığımda 12 ay fiyat garantisi vermişlerdi şimdi durum nasıl bilmiyorum ama 15 aydır 76tl ödüyorum. Müşteri hizmetlerinin en sevdiğim yönü telesekreter olmaması, direkt temsilciye bağlanabiliyorsunuz.
Kod ile başvurduğunuzda 5tl indirim alabilirsiniz
Kod: MC1SCP
Peki hocam TT altyapısında mısınız? Eğer TT den geçtiyseniz süreç nasıl işledi ekipler başka operatör olduğundan sorun çıkardılar mı?

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Peki hocam TT altyapısında mısınız? Eğer TT den geçtiyseniz süreç nasıl işledi ekipler başka operatör olduğundan sorun çıkardılar mı?
Merhaba. Detaylı bilgi içeren bir paylaşım yaptım forumda. Ben de TTNET'ten taşıdım ve yaşadığım tecrübemi aktardım. Kontrol etmenizi tavsiye ederim.

B Çevrimdışı

baran9763 

Aktif Üye
28 Eki 2020
74
27
Tt altyapısında turknet kullanıyordum ve rezaletti, netspeede geçince sorun kalmadı. Belgelerimi gönderdim. Belgeler onlara ulaşınca arayıp teyit aldılar. 3 saat içinde geçişim tamamlandı. Kimse bir sorun çıkarmadı.
İss taşımada kurulum ücreti alınmaz ama daha sağlıklı bilgiyi mh yi arayarak alabilirsiniz

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Mehmet123

Yasaklı Üye
12 Şub 2021
87
26
Tt altyapısında turknet kullanıyordum ve rezaletti, netspeede geçince sorun kalmadı. Belgelerimi gönderdim. Belgeler onlara ulaşınca arayıp teyit aldılar. 3 saat içinde geçişim tamamlandı. Kimse bir sorun çıkarmadı.
İss taşımada kurulum ücreti alınmaz ama daha sağlıklı bilgiyi mh yi arayarak alabilirsiniz
Taahhüt bitimine yakın arayacağım bakalım ne diyorlar. Teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde konuda şu eksik geldi bana: Netspeed sitesinde 5tl indirimi en fazla 10tl olarak uygulanır diyor yani davet kodumuzun 2 den fazla kişi tarafından kullanılmasının pratikte hiçbir faydası yok.
Bu bağlamda halihazırda 10tl indirim alanlar bunu yazarsa indirimi kullanabilecek olanlar faydalanmış olur. Ben de geçiş sürecinde bu forumdan ona göre kod kullanırım :)
Bir de faturaları düzenli ödemek gerekiyormuş buna da dikkat etmek lazımmış

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Taahhüt bitimine yakın arayacağım bakalım ne diyorlar. Teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde konuda şu eksik geldi bana: Netspeed sitesinde 5tl indirimi en fazla 10tl olarak uygulanır diyor yani davet kodumuzun 2 den fazla kişi tarafından kullanılmasının pratikte hiçbir faydası yok.
Bu bağlamda halihazırda 10tl indirim alanlar bunu yazarsa indirimi kullanabilecek olanlar faydalanmış olur. Ben de geçiş sürecinde bu forumdan ona göre kod kullanırım :)
Bir de faturaları düzenli ödemek gerekiyormuş buna da dikkat etmek lazımmış
Bir kaç referans koduyla devam ediyorum ve indirimli şekilde fatura ödüyorum. Zamanında ödemek hem size hem de referans sahibine avantaj sağlıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri