Duyuru Netspeed Arkadaşını Getir Kampanyası Davet Kodu Paylaşım Konusu

G Çevrimdışı

gokhantr1

Yeni Üye
22 Eyl 2023
1
42
Merhaba Arkadaşlar Üyelik Yeni ve Fatura Otomatik ödeme de..
Kod.....SLBK1P.........

SLBK1P

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Netspeed-indirim-kodu94c4d5a6aa5cc72f.png

En güncel kod, her ay size 20 TL indirim verir.

B Çevrimdışı

boost

Yeni Üye
24 Eki 2023
1
22
Güncel kod;
Ekran-Alintisi16a9052f14f178c3.png

(ilk harf Iğdır'ın I'sıdır)
12 ay boyunca karşılıklı 20 TL indirimli kullanmış oluruz. Faturalar günü gününe yatırılır.

M Çevrimdışı

murat95

Yeni Üye
29 Eki 2023
2
28
Referans Kodum: QG5AN8
Netspeed'e başvururken bunu verin. İndirimi kapın.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

aliyar

Yeni Üye
11 Kas 2023
1
35
QRB9V2 Referans kodum ile 12 ay boyunca karşılıklı 12 x 20₺ indirim sağlayabiliriz, Faturalarımı düzenli olarak yatırıyorum yaklaşık 3 yıldır netspeed üyesiyim arkadaşlar, bu konu da içiniz ferah olsun.

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Netspeed-indirim-kodu1b93f901ebd97c7e.png

En güncel Süper Elite Indirim kodu. Hem 12 x 20 TL alacaksınız. Hem MH aradığınızda önceliğiniz olur:dinle

mucahits Çevrimdışı

mucahits

Yasaklı Üye
19 Mar 2022
6
31
Yeni - Güncel aylık 20 TL'lik İndirimli Davet Kodu: A-I-4-9-R-J

Aadana-Iısparta-4dört-9dokuz-Rrize-Jjandarma

Uzun süredir sorunsuz kullanıyorum ve otomatik ödeme talimatım fatura çıktığı gün olduğundan hiç gecikme olmaz fatura ödemelerimde. Çoğu kişinin son ödeme günü tarihlidir talimatı ve o gün bakiyesi yoksa ödeme gecikir ve indirimler iptal olur, haberiniz olsun.

Hangi tarifeye üye olursanız olun referans kodumu kullanarak
12 ay boyunca çift taraflı 20 TL indirim kazanabiliriz. Kodumu abone olurken belirtirseniz ilk faturanızdan itibaren 20 TL indirim kazanırsınız;
219 TL ödüyorsanız 199 TL olur faturanız yıl boyunca. Her yıl bu şekilde 240 TL tasarruf yapmış oluyoruz karşılıklı.

"Diğer servis sağlayıcılardan geçişlerde
300 TL daha indirim oluyor bu kodla beraber; 240+300= 540 TL toplam indirim olmuş olacak."

[NETSPEED] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU]

Hayırlı olsun indirim kodunu kullanan arkadaşlara şimdiden.

İsim Sorarlarsa:
Mehmet Yılmaz

- Kod Aktiftir -

"Bir de forumdaki arkadaşlar aşağıda paylaştığım hız bilgisini kopyalayıp yapıştırıyorsunuz, herkes kendi hız bilgisinin ekran resmini çekerse daha doğru bilgilendirmiş olursunuz hız konusunda."

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881

Uzun süredir sorunsuz kullanıyorum ve otomatik ödeme talimatım fatura çıktığı gün olduğundan hiç gecikme olmaz fatura ödemelerimde. Çoğu kişinin son ödeme günü tarihlidir talimatı ve o gün bakiyesi yoksa ödeme gecikir ve indirimler iptal olur, haberiniz olsun.

12 ay boyunca çift taraflı 20 TL indirim kazanabiliriz. Kodumu abone olurken belirtirseniz ilk faturanızdan itibaren 20 TL indirim kazanırsınız;
219 TL ödüyorsanız 199 TL olur faturanız yıl boyunca. Her yıl bu şekilde 240 TL tasarruf yapmış oluyoruz karşılıklı.

300 TL daha indirim oluyor bu kodla beraber; 240+300= 540 TL toplam indirim olmuş olacak."

İsim Sorarlarsa:
Mehmet Yılmaz

- Kod Aktiftir -

"Bir de forumdaki arkadaşlar aşağıda paylaştığım hız bilgisini kopyalayıp yapıştırıyorsunuz, herkes kendi hız bilgisinin ekran resmini çekerse daha doğru bilgilendirmiş olursunuz hız konusunda."
Deneyim mesajınız yukarıya taşındı. Ayrıca üyelik başlangıcınızdan itibaren toplam 5 mesajınızdan 4'ü aynı referans koduyla ilgili paylaşım. Dolayısıyla şu anda zaten SPAM kurallarını ihlal ettiniz. O yüzden referans kodunuzla ilgili bir sonraki paylaşımınızda forumdan uzaklaştırılırsınız.
Daha önce yapılmış uyarı nedeniyle üye uzaklaştırılmıştır.

meyusa Çevrimdışı

meyusa

Yeni Üye
29 Kas 2023
1
19
DAVET KODU: V1CATQ

Daha önce TürkNet, GıbırNet kullandım.Türknet müşteri hizmetleri ve sorunla ilgilenme konusunda Netspeed'e göre yetersizdi ve pahalı. GıbırNet' te ping fazlaydı, müşteri hizmetleri olmasına rağmen çok geç baglanılıyordu. Gıbırnet kullanırken wp mesajlarım bile geç gidiyordu ve çok sinir bozucuydu. Şuana kadar en beğendiğim Netspeed oldu.

4 aydır Netspeed kullanmaktayım.
Kayıt olalı 4 ay oldu öneririm.
Faturalarım düzenli olarak ödenmektedir.

Kullandığım bölge :

Fatih mah.
Seyhan/ADANA
ALTYAPI: VDSL

İnternet sağlayıcısını değiştirmek veya yeni kayıt olmak isteyen arkadaşlara öneririm.

Arkadaşını Getir Kampanyası, davet kodunuz ile referans olarak Netspeed’e kazandırdığınız her bir yeni abonelik için 12 aylık fatura dönemi boyunca hem sizin hem de arkadaşınızın her faturasında 20’şer TL indirim hakkı kazanmanızı sağlayan bir kampanyadır.​

ARKADAŞINI GETİR DAVET KODU: -------------------V1CATQ----------------------------

Bu kodu kayıt olurken web sitesi üzerinden veya müşteri temsilcisi ile kayıt olurken iletirseniz faturanızda 20 TL (12 ay boyunca her ay için) indirim kazanırsınız.

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54

İsim Sorarlarsa:
Mehmet Yılmaz

- Kod Aktiftir -

Uploadın az, 20 olması lazım. Netspeed arayıp güncellettir. Benim altyapım halbuki 81 destekliyor:)

netspeed-test.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Daha önce bir uyarı görmedim ben?
Netspeed-indirim-kodu94c4d5a6aa5cc72f.png

En güncel kod, her ay size 20 TL indirim verir.
Netspeed-indirim-kodu1b93f901ebd97c7e.png

En güncel Süper Elite Indirim kodu. Hem 12 x 20 TL alacaksınız. Hem MH aradığınızda önceliğiniz olur:dinle
Netspeed-indirim-kodu49ec3c29954cdb17.png

Sende Netspeeda katıl Turknete zam haddini bildir. Yukardaki kodu kullan ve her ay 15 TL extra indirim kazan!

Bu Kampanya Nedir ve Nasıl Katılabilirsiniz?

Arkadaşını Getir Kampanyası, davet kodunuz ile referans olarak Netspeed’e kazandırdığınız her bir yeni abonelik için 12 aylık fatura dönemi boyunca hem sizin hem de arkadaşınızın her faturasında 15'er TL indirim hakkı kazanmanızı sağlayan bir kampanyadır.

Size özel referans kodunuz ile davet etmiş olduğunuz arkadaşınız davet kodunu abonelik başlatırken başvuru esnasında 444 0 217 Numaralı Başvuru Hattı üzerinden satış temsilcimize beyan etmesi veya web sitemiz üzerinde yer alan abone başvuru formunu doldururken “referans kodu” alanına sizin verdiğiniz kodu yazması yeterlidir.
Aynı konu altındaki mesajlarınız. Sizinle daha önce SPAM mesajlar hakkında konuştuk. Kaldı ki SPAM hakkında ayrıca uyarı yapmama da gerek yok. Ama bu konuda tarafınıza özel bir mesaj yazmadığımı fark ettim. O yüzden bu defalık diyorum. Ancak konuyu uzatırsanız gerekli aksiyon alınacaktır, bilginize.

Geri
Üst Alt